• olsa olsa mallıktır. muhtaç mısınız, aciz misiniz, ezik misiniz ne boksunuz anlamadım.
    yıl 2014; affetim ya la.
  • aldatilmaya doyamamaktir.
  • doğumdan ölüme bir kereden daha fazla asla yapılmaması gereken eylem.
  • affedenin eline inanılmaz büyük bir koz geçiren eylemdir, mütemadiyen başa kakılma korkusu içerisinde olan suçlu taraf zor bir durumda kalır..
  • ayrılık acısını tek shot almak varken yavas yavas yudumlamaktır. zira birisi aldattiysa muhakkak birdaha aldatır ya da aldatılan her daim bir guvensizlik içinde olacağından her halukarda 3 vakte kadar biter o iliski.

azıcık karakter sahibi olun lan, cekin tek doz acıyı da kızılcık şerbeti içtim deyin, o hallere kalmayın.
  • tekrar aldatılmayı garantilemektir.
  • sevmekle iniltili olmakla beraber,ayrılık şokunun ne kadar ani olduğu ile ilgilide hadisedir.şöyle ki ,eğer yıllar süren bir ilişki ise ve pata küte aldatmış ve terketmişse etkisinden kurtulmak ve ayrılık arkasında gelen "neden" sorusuna cevap bulamamak affetmeye meyil edebilir kişiyi,her ne olursa olsun dönsün modundadır insan.ama ne yapılırsa yapsın o kırıklığı aldırmak,kırılan gururu tamir etmek imkansızdır,hep bir tetikte bekleme olayı ile uyanılacaktır.ha bazısı vardır kincidir,barışır,herşeyi güllük gülistanlık gösterir akabinde kendiside aldatıp skoru berabereye getirip durumu nötrler.ha bu ilişkiden bi cacık olur mu ? olmaz ama özgüvenin geri gelmesi tedavisinde inhibütör görevi görecektir
  • yeryüzünde yapılabilecek en büyük "mal"lık.
  • normal bir davranıştır, kişinin kendini özgür bırakmasıdır. lakin öncelikle bu kişiyi saniyesi geçmeden terketmek gerekir. terkedip, arkasından kendi içinizde affedebilirsiniz ki üzerinizde bir izi kalmasın. affetmezse insan hep bir intikam hissiyle dolar, ki gerek yok. onun yerine yeni ve sağlıklı ilişkilere yelken açmak gerek.
  • insanların tabu olduğunu kabul dahi etmek istemediği bir tabudur.uzun süren düşünme seanslarının, kefelere konulan bir dolu düşüncenin, duygunun neticesinde böyle bi neticeye varan kimselerce saklanan, sakıncalı hale getirilen ve saklı kalmasının her zaman daha uygun görüldüğü hadise, dillendirmek ise şöyle dursun.
hesabın var mı? giriş yap