• elazığ'ın harput ilçesinde yaşayan ermenilerden olduğu ve yıllar önce elazığ'dan abd'ye göç ettiği söylenen kişi,

bir şekilde herkes bu topraklardan çıkmış, hayret...
  • kendisi gözümde #husbandgoals olmuştur. ne seviyo beh! erkeksi bir hanım köylü, en sevdiğim.

nerde kız redpilciler? aha ben böyle alfa görünümlü beta istiyorum. sizin hor gördüğünüz; ocak dışı bıraktığınız; tatlı su alfası erkeklere talibim.

ilginiz için teşekkür eder, yoga taytlı koca götümle birlikte iyi günler dilerim.
  • reddit'te son dönemde olan olayların arkasında kendisi varmış . victoria'yı da bu kovmuş, suçu ellen'a atmış. ellen nasıl olsa mimli önceki olaylarından dolayı.

https://www.reddit.com/…at_reddit/cszyhmr?context=3

adam tam bir orospu çocuğu çıktı.
  • kendisine kolaylıklar diliyoruz.
  • dış mihrakların ssg'si.

siyahiler adına dikkat çekmek için reddit'e veda etmiştir.

doğruyu yapmak için geç kalındı. bunu kendim, ailem ve ülkem* için yapıyorum. gelecekte kazanacağı paradan da ırkçılığa karşı destek vereceğini söyleyip 1m dolar da colin kaepernick'in farkındalık amaçlı kurduğu kampına bağışlayacağım demiş. bu yaptığım davranış benim gibi gücü olan diğer yetkililere de ilham vermesi dileğiyle diye de eklemiş.

adamın milliyetçiliğini sevmesem de dünyaya kazandırdığı göz ardı edilemez.
  • serena williams ile ilk bebeklerini beklemekteler.
  • https://twitter.com/…?t=xoxc2g0qbrulnwarbbcgxw&s=19

ne alaka aq uzun zamandır böyle bir saçmalık daha görmemiştim :d
  • reddit'in çok afedersiniz ermeni asıllı co-founder'ı. 2009'da yöneticiliğini bıraktığı reddit'e geçen kasım ayında başkan olarak tekrar geri döndü. reddit'te kn0thing kullanıcı adıyla faaliyet göstermektedir. ayrıca sıkı bir ermeni lobisi müdavimlerindendir.
  • baba olmak da koca olmak da çok yakışmıştır efendim kendisine. zaten portakal gibi adam afedersiniz soy soy ye. tam bir evlenilecek adam çıktı. şanslısın serena.
  • /r/iama'nın belkemiği victoria'yı kovmasıyla ve ardından yaptığı dingilce yorumlarla 3 temmuz reddit olaylarının fitilini ateşleyen herif, nam-ı diğer /u/kn0thing.
hesabın var mı? giriş yap