• ikisini aynı projede izlemek gerek.
  • (bkz: ali atay)
    (bkz: ahmet kural)
  • insan ikisini de izlemeye doyamaz. ama ahmet kural jest ve mimik farkıyla öndedir.

http://s14.directupload.net/…es/120727/izu2e3ra.swf
  • çatıştırma, karşılaştırmadan ziyade beraber ele almanın daha güzel olacağını düşündüğüm iki oyuncu.komedi sektörünü şafak sezer,peker açıkalın ve türevlerinden kurtarabilcek iki insandan bahsediyoruz.ikisini aynı filmde izlemek pek tabi çok güzel olurdu.başkanım beni al desinler hemen başlayalım film çekimlerine.

(bkz: başkanım beni al)
  • ali atay 3 tane ahmet kural yapar, ali atay full artı full araba, ahmet kural başlangıç paketi
  • ali atay her şekilde tokatlar geçer.
  • ali atay'ın kazanacağı karşılaşma.
    ahmet kural'da iyi oyuncudur eyvallah fakat ali atay hep daha samimi gelmektedir. yakin bir dost, bizden birisi gibi.
  • ali atay'ın biraz daha önde olduğunu düşündüğüm karşılaştırmadır. ali atay, komediden ziyade diğer kategorilerde de yer aldığında başarılı olma potansiyeline sahip. ama ikisini aynı yapımda izlemek çok daha ayrı keyif verir orası ayrı.
  • ali atay bence de fersah fersah öndedir. hem oyunculuk olarak hem kişilik olarak daha çok seviyorum nedense. ama ikisini de tanımadan objektif olmak durumunda kalsaydım yine ali atay derdim çünkü adam kaliteli yapımlarda hep üst düzey bir oyunculukla oynadı.onur ünlü ile çalışmak herhalde başlıca bir ayrıcalık olsa gerek diye düşünüyorum. ahmet kural hakkında özellike (bkz: çalgı çengi ikimiz) rezaletinden sonra konuşmak istemiyorum.
  • bir zamanlar birbirlerine rakip olarak görülen bu şahısların şu an kıyaslanması bile bir takım çevrelerce hakaret olarak algılanabilir. ali atay gerek oyunculuk gerekse yönetmenlik olarak kendini çokça geliştirmiş ve ispat etmiş, ahmet kural ise karakter yoksunluğundan ve kabiliyetsizliğinden midir bilinmez o bir zamanların sempatik çocuğu gitti her geçen gün kendini daha da beter işlerin içine sürükleyen zorlama bir adama dönüştü. yine zaman her şeyin ilacı oldu ak koyun kara koyun ortaya çıktı.
hesabın var mı? giriş yap