12398 entry daha
  • umudum vardı. yazmıştım. şampiyon yapar diye değil.bizi bir takım yapar diye. bir spor klübü yapar diye. şu anki hali ile aziz'i aratıyor ki onu hiç özlemiyoruz.
  • aziz'in bıraktığı devasa borç yükü altında finansal fair play prangalarına mahkum şekilde ve 7 liraya fırlayan fahiş euro kurunun baskısı altında sihirbazlık yaparak kulüp idare etmeye çalışan kişidir.

düşünsenize ne galatasaray gibi her sene avrupa'dan 40-50 milyon euro para giriyor kasaya, ne de başka bir yerden ciddi bir gelir kaynağı var.

adam bu ekonomik kriz ortamında 50 milyon euro cebinden bağış yapıyor, 50 milyon euro da sponsorluklar ile kulübe katkı sağlıyor ve kısa vadeli borçlardan kaynaklanan ve aziz döneminde ipotek ve haciz yiyen varlıkları kurtarıyor.

üstelik şahsı üzerine tek kuruşluk hisse devri de yapmadan.

böyle bir fedakarlığı değil türkiye'de dünyada göremezsiniz.

bu adam art niyetli olsa elini taşın altına koymaz, aziz'in 3 sene daha başkanlık yapmasına ve kulübün hisse değerinin iyice düşmesine müsade eder ve kulübün çoğunluk hissesini satın alırdı.

böylece fenerbahçe'nin başkanı değil fenerbahçe'nin sahibi olurdu.

ama yapmadı.

sportif açıdan da ilk geldiği zaman bir comolli ve cocu hatası yaptı.

ancak yanlışından dönmeyi bildi ve iki isimle de yollarını ayırdı.

taraftar kimi istediyse onu aldı.

ve bu ekonomik kriz ve finansal fair play prangası altında doğru dürüst gelir olmadan da birçok transfer yaptı.

daha ne yapsın adam?

çıkıp kendi mi oynasın?

el insaf yahu..
  • sene sonu gitmesi muhtemel
  • yaptıkları şunu gösteriyor ki, eğer ki çıkıp kendisi oynaması gerekse, onu da yapacak adam.
    senciyiz ali başkan, sonuna kadar!
  • beni ciddi olarak hayal kırıklığına uğratmıştır.

şimdi şakayı, trollüğü bir tarafa bırakalım. bu adam türkiye'nin en zengin adamlarından biri. aziz yıldırım ile kıyaslanmayacak kadar hem de... aziz yıldırım bile para lazımken ertuğrul taşkıran'ı boluspor'a satmış gibi göstererek kendi cebinden kulübe 1 milyon euro koymuştu. fenerbahçe'nin durumu şu an daha kritik ffp açısından.

yalan yok ben bir galatasaraylı olarak ali koç başkan olduğunda "şimdi sıçtık" demiştim. ama baktığınızda kulüp transfer yapamadı son transfer sezonunda! böyle zengin biri olup böyle çaresiz olunabileceğine inanmıyorum. bir aziz yıldırım olamadı maalesef kendisi.

burda kendisini ölümüne savunan fenerbahçe taraftarlarını da anlayamıyorum; neyine güvenerek savunuyorsunuz? daha önce bir başarı mı kazandırmış? fenerbahçe'yi ekonomik olarak düzlüğe mi çıkarmış? çok iyi transferler mi yapmış? nedir yani? çok zengin diye savunuyorsanız maalesef o zenginlik size fayda vermiyor. fenerbahçe bu kadar zor durumda olcak, ben bir holding sahibi olacam, ve etik değil diye ertuğrul taşkıran tarzı bir satış gerçekleştirmeyeceğim... kusura bakmayın, etik metik dinlemem.

kendisi napıyor? çükümü görse mikrofon sanıp ona da konuşacak. ezeli rakibi ile ilişkileri gererek taraftarını uyutuyor. siz uyumaya devam edin, fenerbahçe daha da kötü olacak siz bu kafayla giderseniz.
  • biz başkanımızı seviyoruz, sonuna kadar da arkasındayız da fenerbahçeli gözükerek entry girmek moda olmuş. bu kadar bukalemun olmayın, manyak olursunuz sonra.
  • fener taraftarı kendisinin ne kadar vasıfsız olduğunu biliyor ama ellerinden ne gelir adamın parasına muhtaçlar.dedesinin mirasını kendilerine harcasın diye savunuyorlar işte...
  • dursun aydın özbek kendisinden daha fazla vizyon sahibidir.
  • galatasaraylılar olarak desteklediğimiz başgan.
20046 entry daha
hesabın var mı? giriş yap