• asla bitmeyen ağlaklıktır. bu herif 2007 yılında da böyle hakemler, tff, bizi şampiyon yapmayacaklar diye ağlıyordu. bu herifin ağlaması asla bitmez. geçen sezon küme düşerken bile ağlıyordu. bugün yine ağlayacakmış. son 1 haftada 4 5 kere ağladı.

tff, tahkim, pfdk başkanları fenerbahçeli. mhk başkanı da senin işçin. daha ne istiyorsun kardeş, yalılarda şımarıklık yaptığın dadılarını ve çocukluğunu mu özledin? top benim oynatmam modundan çık artık, gerçekten sıktın!
  • küme düşme hadisesine yaklaştıkça daha gür bir sesle ağlamaya başladı. yorumcu gibi tv karşısında pozisyonları yorumluyor ilginç olan ise pozisyonların bir çoğu doğru karar.
  • adı konamaz bir ağlaklıktır, öyle büyüktür.

neydin ne oldun be koçero...
  • üst sıraları zorladı ve liderliği kaptı.
  • şu son açıklamalarında aziz yıldırımı hatırlatan ağlamadır.

komiktir. şaşırtmıştır.
  • ne başkan ne işadamı ağlaklığıdır, onun ağlaklığı başka bir ağlaklıktır. adı konamaz.
  • artık zirve yapmıştır.

galatasaray, ali palabıyık ve diğer hakemlerle ilgili veryansın edip adalet ararken "hakemlerde insandır hata yapabilir" diye bildiri yayınlayan siz değil miydiniz?

ulan geldiğinden beri tek bir başarın yok, sanki çok başarılısında sürekli hakkını yiyorlar. ali koç'un tek derdi başarısızlığını böyle ağlayarak kapatmak.

inşallah yine şampiyonluk yaşayamaz ve fenerbahçe tarihinin en vasat başkanı olarak tarihe geçersin.
  • ali koç sapladıkça eziklerden ses gelmiş bu başlıkta
  • ali koç: "bu iki oyuncunun bize gelmesine vesile oldukları için bir kez daha sayın mustafa cengiz'e teşekkür ediyorum." demiş..
    sen o iki oyuncuyu almasaydın galatasaray tarafından onlara milyonlarca € ödenecekti. bizi öyle bir yükten kurtarıp kendin ödüyorsun şu an o parayı. boş yapma tolga ciğerci kaç maç oynadı, ne kadar para kazandı, şu an neden kadro dışı onu açıkla ?

fatih terim'e katılmıyorum demiş. adam ne dedi "hakemler de hata yapabilir" dedi..
    sen bu bildirgeye imza atmadın mı şizofren?
hesabın var mı? giriş yap