• şimdi şöyle; guti ile 3-5 maç oynama şansı elde ederse maç başına 1 gol ortalaması tutturabilecek bir futbolcu. bunu sevdiğimiz bobo, kıl olduğumuz holosko vs için söyleyemiyorum. yani demek oluyor ki bana göre beşiktaş'ın elindeki cevherlerden birisi, onu işleyip maden yapmak da schuster ve guti ye kalıyor.

ayrıca; daha önce yazdım, ben bu çocukta ahmet dursun'u görüyorum. hızlı, çevik, savaşçı, akıllı (a2 maçlarından da biliyorum 10 dakika görüp gaza gelmedim) bir genç. şans bulur da iyi çalışırsa çok iyi bir golcü olacak yetenek ve fiziki yapı var. dikkat edin koşuşuna, hamlelerine, acemilik akıyor ama fena da bir patlayıcı kuvveti olduğu belli. bunu ortaya çıkartabilirse bazılarımızı mutlu edebilir. la 10 dakika gördünüz de yıldız yaptınız diyen hazımsızlara ise söyleyecek kelime bulamıyorum, memleketteki futbol sizin yüzünüzden yerde sürünüyor. iyi gidene bas çelmeyi en fazla sarı kart görürsün bizim memlekette.

ulan, semihi neden oynatmıyorlar, ne güzel elano vardı sattılar diye üzülen bir beşiktaş taraftarıyım, böyle hazımsızlıkları görünce hakkaten üzülüyorum, objektif olun biraz be...
  • bu adam iyi oynadı diye bazı yazarların bazı yazarlara hakaret etmesini anlayamıyorum. ali kuçik beşiktaşlıdır ve geleceği parlak bir oyuncu gibi gözüküyor. ama bu, birbirini hiç görmemiş insanların birbirine hakaret etmesini gerektirmez. saçmalamayın.

ali kuçik'i övmüşler, hemen söveyim. guti asist yapmış, hemen birine sövmeliyim. ne bu arkadaş?
  • mert nobre takımda durup 2,25 milyon euro senelik para alırken 0,25 milyon euro maliyeti nedeniyle gençlerbirliği ile takasta kullanılan oyuncudur.
  • idolünü yanlış seçmiş çömez.
    (bkz: mert nobre)
  • (bkz: kuçik prens)
  • ismini bilmediğiniz ve sadece birkaç maçını izlediğiniz bir oyuncuyu tanımlamak için oyununa atfen çeşitli sıfatlar kullanarak oyuncuyu tanıtır, tarif edersiniz. ali kuçin nasıl tarif edilir? ayırt edici özelliği nedir? bilemedim. ekstra hızlı değil, adam eksiltme özelliği yok, pas konusunda yetersiz ( kupa maçında iki kere yanında guti'ye pas atamadı, guti'yi yine efkar bastı ) öldürücü gol vuruşları yok, sırtı dönük etkili değil, top ayağına çok fazla yakışmıyor. daha çok bir kaos futbolu oynuyor. topu alıyor başının önüne eğiyor ve artık sonuç ne çıkarsa... oyun ya da pozisyon bilgisinin olduğuna dair en ufak işaret yok.

bulduğu şansları iyi değerlendiremedi ve yakın gelecekteki olası transferler sonrası kadroya girmesi çok zor olan bir oyuncu, dahası bir potansiyeli olduğuna dair ipucu yok.
  • gençlerbirliğine mustafa pektemek karşılığında satılmıştır. hala vazgeçmedik bu genç oyuncuları takasta kullanma saçmalığından. önümüzdeki 3 sene her gençler maçında ali ultra yüksek motivasyon ile beşiktaşa karşı şov yaparsa 3 sene sonra geri almak için kasarsınız artık. yetiştiriyoruz, yetiştiriyoruz sonra bedavadan veriyoruz.
  • serj tankian'la olan dostluğu gözlerden kaçmamıştır.
  • 'serdal bey bana eğer istek istemezsem beşiktaş'ta kalabileceğimi söyledi. kararı tamamen bana bıraktı. kararıma da saygı göstereceklerini eğer gençlerbirliği'ne gitmeyi istemezsem başka bir formul üreteceklerini söyledi. ben de beşiktaş'ta kalmayı herşeyden çok istediğimi söyledim.'

kaynak : kartalbakisi.com
hesabın var mı? giriş yap