1578 entry daha
  • cennet tasvirlerinde ırmaklar var, ki bunların bir kısmı şarap ırmağı. genç ve güzel huriler var, serin ağaç altları var, yeşillik var, su var su! yani ortalama bir arap erkeğinin hayatı boyunca hasret kaldığı ne varsa, cennette var. arap erkeği cenneti.

diğer insanlar düşünülmemiş. ben misal şu haliyle cennete gitsem çok sıkılırdım. hem zaten kadınların cenette işi yok. çünkü cennet, anaların ayakları altında. ama analar cennette değil. öyle tepeden bakıyorlar. alkole sıra gelene kadar bin ayrı nedenden dolayı kadınlar cennete gidemeyecek. neden? nedenini zahmet edip dininizin kitabını anlayacağınız bir dilde (ana dilinizde) okursanız, öğrenirsiniz.

kaldı ki, emin olun, akıl sahibi hiçbir kadın ya da erkek, zekası inanç batağında hadım edilmemiş hiçbir insan, sizin cennetinizin heveslisi değil.

yaşadığınız hayal değil, kabus. ve sizler, kabuslarınıza ortak arıyorsunuz. mezarlıkta dolaşıyorsunuz ve biz de sizlerin mezarlık şarkıları olmayacağız.

cennetiniz sizin olsun, şu dünyada çoluk çocuğun ve kadınların yakasından düşün.
279 entry daha
hesabın var mı? giriş yap