• sonuna kadar desteklediğim maruzat.

yok öyle hem karnım doysun hem pastam dursun.
  • sonuna kadar desteklediğim taleptir.

almanya resmen ''siktirin gidin'' diyor gurbetçi kardeşlerime. haliyle gurbetçi kardeşlerim de 'osmanlı düzenini benimsemiş memleket hasretiyle'' yanıp tutuşuyorlardı gelirler işte daha ne olsun.

sizleri kapıkule de karşılayacağım lokumlarla.. o 8 silindirli mercedeslerinizi unutmayın. mazotu, benzini bir ay buradan alın da görücem o memleket aşkınızı sonra..
  • yurtdışı çomar seçmen arasında hayır oylarında yüzde 60 artışa neden olacak karardır.

destekliyorum.
  • destekliyorum. beatboxcı rapçı hayınlardan kurtuluruz.
  • almanya'nın ayıklayarak, seçerek eğitim görmüş insanları mağdur etmeden uygulayabileceği olası talep.

facebookta akrabalarıma ve arkadaşlarıma "ülkeye dönün, gavurun ekmeğini yemeyin, hep birlikte koşa koşa oy verdiğiniz akp nin uygulamalarını bizzat birlikte yaşayalım" çağrısı yaptım. kimse cevap yazmadı, beğenen de olmadı.
  • ihtiyaç olmayan taleptir.

almanya denen gereksiz ülkede yaşayan vatanını milletini seven vatandaşlarımızın avrupayı protesto amacıyla alman kimliklerini meydanlarda yakıp türkiye'ye avdet etmeleri sağduyunun bir gereğidir zaten.

haydi alamancı arkadaşım. ne bekliyorsun. avrupaya en güzel cevabı ver.
  • hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin diyen gurbetçilerimiz için istediğim hede.

hem oranın nimetlerinden yararlanıp, hemde akp çok iyi ya her yer yol olmuş demesi kolay amk. gel yaşa da gör ebeninkini.
  • vurdu gol oldu .

geçenlerde gene böyle bir gerginlikte facebook hesabımdan bir durum paylaştım.

gurbetçiler yurt dışında rahatınız iyi bize karışmayın bari " gibi bir şeydi.

alamancı kuzenim yazmış hemen bin türlü hakaret içeren yorumu ki kendisi çifte vatandaş karısı alman .

sildim gitti.

o zaman kendisine demiştim birgün almanya çifte vatandaşlığı kaldırırsa görürüm hepinizi dönecek misiniz yurdunuza diye .

bok gibi kalırsınız oğlum bok gibi .

gurbetçi olmak zordur bilmesem de anlarım . ama ülkenin halini bizden iyi bildiklerini söylüyorlar ya deli oluyorum .
  • avrupa'nın ortasında tekbir getirerek yapılan son eylemler ecnebilerin gözlerinin açılmasını sağladı. neyle karşı karşıya olduklarını iyice kavradılar sonunda. vatandaşlık boyutuna hemen taşınır mı zaman gösterir ama orada yaşayan göçmenlerin artık eskisi kadar rahat olamayacaklarını öngörmek için az biraz akıl, fikir yeterli. avrupa'da yaşayan türkler kendi bacaklarına sıktı.
  • ahahahhahaha şimdi gurbetçi çomarlar düşünsün.

ya alman vatandaşlığından vazgeçer ülkene dönersin ya da türk kimliğinden vazgeçer götünün üstüne oturup elalemin ülkesinde tekbir getirmezsin.

almanlar dayanamayıp göte göt demiştir.
hesabın var mı? giriş yap