• bu leş ülkede basın piç, taraflı ve bir avuç köpek !

yemin ederim bu şerefsizlerin hakkından fatih terim gibi insanlar çıkar, alpay özalan'a helal olsun terbiyesinden taviz vermemiş adam !

ulan sen kimsin yavşak " benim telefonlarıma bakacaksın yoksa bir daha burda ( basın toplantılarını kast ediyor ) kimseyi bulamazsın " diyorsun arkadaş yemin ediyorum çıldırıcam.

alpay'ın yerinde olsam o mikrofonu bir yerine monte etmiştim , sabırlı adammış helal olsun.

http://www.akasyam.com/…ktoru-tehdit-ediyor-154258/
  • türkiye'deki olağan hadsizliklere bir başka örnek.
  • şerefsiz köpeğin özgüvenine bak. prensibine çaktığım. kendini aydın doğan sandı ellaaam.
  • ben gelmem dedikten sonra alpay hocanın bu adamı çıkarın dışarı bir daha gelmesin demesi lazımdı yavşak sen kimsin samsunsporun hocasını eski milli futbolcu herkesin sevgisini kazanmış ve gayet beyfendi bir adam olan alpay hocayı tehdit ediyorsun bunu fatih terime yapsaydı orada linç ettirirdi seni ben arayacam sen bakacan lafa bak lan neyin kafasını yaşıyorsunuz siz
  • burnunun kırılmadığına şükretmesi gereken gazeteci tarafından gerçekleştirilen eylem. alpay özalan hobi olarak burun kıran birisidir. hakan şükür'e sorsun o anlatır.

şaka bir yana, cidden efendi adam olmayacaksın bu ülkede. sinek pisliği kadar değeri olmayan bir amele sümüğü bile seni tehdit edebiliyor. komedi resmen.
  • futbolculuğundaki alpay bu adamın ağzını eline verir gönderirdi, iyi dayanmış bu sözde gazeteciye. o ne tavırlar, o ne artistlikler. dövüp gönderip hakkını vermesini beklerdim alpay'ın, iyi sabrı varmış.
  • "deveye diken, böyle basına da fatih terim gibi adam lazım" diye düşüncelere sevk eden olay.
    "imparator" diye yaladığınız adam karşısında telefonunuzun sesi açık kalacak diye 3,5 atarsınız, böyle efendi efendi konuşan adama da çemkirirsiniz.
    spor camiasının ne yazık ki ne sporcusu, ne basını tartışma adabını ve üslubunu bilir.
  • hadsizdir.

sen basın görevlisi olarak oraya görevini yapıp para kazanmak için gidiyorsun. işine gelmiyorsa istifa edersin gitmezsin. gidip de tehdit ediyorsan kovulursun.
  • adam diyor ki ben birinci agizdan bazi konulari teyit etmek icin ariyorum acmiyorsun. aciklama da yapmiyorsun. uzerinden 10 gun gectikten sonra haber degeri de kalmiyor. biz size ulasamazsak bu haberleri de yapamayiz sonra basin toplantina da kimse gelmez hocam diyor.

sen beni tehdit mi ediyorsun diyene kadar tehdit oldugunu bile dusunmedim.

hakkinda bir haber yapildiginda "arayip bana sorsaydin anlatirdim " deme potansiyeli olan eski futbolcu ile gereksiz diyaloga giren gazeteci.
hesabın var mı? giriş yap