• altın zincir gorunce "ay kroooo" diyen ablalarımıza üzücü haber;

marc jacobs, prada gibi markalar yeni kataloglarındaki erkek mankenlerin büyük bir çogunda altın zincir kullanmış.
    zaten son zamanlarda altın zincir italya'da gücü yetene moda olmuştu.

üzücü haber kısmı ise , "kırrooo" dediğiniz erkeklere "ay çok hoş" deyişinize şahit olacak çok insan olacak.
  • eylül 1972'de kurulan müzik grubu.
    hala sakarya'da çalmaya devam ederler.
  • engin koç'un mu suçudur artık, faruk peker'in mi, yoksa tolga savacı'nın mı bilemiyorum fakat gel görki bu arkadaşların filmlerindeki tecavüz olsun, sarkıntılık olsun efendim uyuşturuya alıştırmak tarzı bir takım icraatlerini altın zincir boyunlarında iken yapmalarından sebep, bu takıyı takmış bir erkek görünce bende doğrudan hafif sapıkmış izlenimi uyanıyor. evet, sizi temin ederim ki altın zincir, kaslı vücut, bronz ten ve sakız potporisiyle sapıklığın zirvelerinde dolaşabilir, masum genç kızların yüreklerine 80'ler sonu 90'lar başı tecavüzcüsü korkusu salabilirsiniz.. gerçi bu arkadaşların takmış olmasından bağımsız olarak da gayet kötü bir tercih bence.

abarttım biliyorum ama takılmasın er kişinin boynuna altın zincir, çok reca ediyorum.
  • bir cerrahın olmazsa olmazı sanki. takmayanı cerrah yapmıyorlar mı ne, yeşillerin içinden boyunda iğrenç iğrenç parlar o zincir. törenle mi takıyorlar, napıyorlar acep? fetişleri midir nedir, peh!
  • almanyadan gelmiş hans-mahmut karışımı bireylerin boynunda bulunan ve farketmemenin imkansız oldugu nesne. bazı durumlarda fark etmek zor olabilir. gögüs kılları traşlanmalıdır, gerekirse ağda kullanılmalıdır ki rahatça görülebilsin. yok "acıtıyor" ise depitak önerilir.

"kardeşim ben traşla, ağdayla mağdayla uğraşmam" diyorsanız, çogu kıvırcık ve kabarık saçlı, elinde tesbihi bulunan mahalle abilerinin yaptıgı gibi bu nesneyi giysilerin üzerine çıkarabilirsiniz.
  • bazı yörelerde "kız tarafının" metrelerce istediği işlenmiş maden.
  • avrupa'da çok modadır. erkekler takar. türkiye'de kıroluk olarak görülüyor sadece. hele kuzeyde takmayanı dövüyolarmış. avrupalı delikanlılara önyargılı davranmayın bu zincir meselesi yüzünden.
  • ilerleyen yıllarda moda olacağını düşündüğüm ancak maddi yetersizlikten dolayı bir kesimin çakmasını takacağını düşündüğüm pahalı erkek oyuncağıdır.
  • erkek kişilerin kesinlikle takmaması gereken şeydir. yakışıklı olanı çirkin, çekici olanını itici yapar o altın sarısı rengin boyunda parlaması.
  • kekoluk giriş itemi
hesabın var mı? giriş yap