şükela:  tümü | bugün soru sor
 • altınyıldız firmasının yeni internet sitesi. satış da yapan bu sitede, açılışa özel indirimler var. mesela kısa kollu gömlek 79,99 tl yerine 19,99 tl imiş. sıcak havalarda takımın altına kısa kollu gömlek giyilmez diyenler ile giyilir olm neden giyilmesin diyenler başımın etini yemeyi bıraktığı anda 3 adet sipariş vermeyi düşünüyorum.

  edit: gömleklerde beden bilgisi yok ya la... nasıl bir amatörlüktür olm bu?

  edit 2: seçiliyormuş beden. ben becerememişim. önce rengi seçmeniz gerekiyor. ondan sonra beden kısmı açılıyor.
 • nerde işe yaramayan ürün varsa siteye koymuşlar. 2 gömlek aldım, gömlekler pamuk yada nylon değil bildiğin bim poşetinden yapılmış. su geçirmeyen nano teknoloji dedikleri bu olsa gerek. koy içine dost ayranı ıslanmadan taşı
 • kesinlikle alışveriş yapmadan önce bir kez daha düşünülmesi gereken bir site. dalga geçer gibi iç tarafında boydan boya sökükleri olan, defolu pantolunu göndermişler. müşteri hizmetleri ise tam evlere şenlik. maillere günlerece cevap verilmiyor, telefondaki müşteri hizmetleri tamamen profesyonellikten uzak, hep biz haklıyız modunda. kesinlikte uzak durulması gereken bir alışveriş sitesi
 • şu an sitelerinde görülmemiş bir indirim var, sakın kaçırmayın !
 • online alışveriş yaparken dikkat edilmesi gereken site.

  bir kaç birşey aldıktan sonra site içerisinde gezinirken, alışverişinizi 30 dakika içerisinde tamamlamanız halinde ekstra 20 tl indirim alacağınıza dair bir pop-up teklifi ile karşılabilirsiniz. bu teklifi kabul eder ve alışverişinizi 30 dakika içerisinde alışverişinizi tamamladığınızda vaadedilen 20 tl indirimi alamayabilirsiniz. sebebi fırsat ürünlerinde indirimin geçmemesidir, sizde fırsat ürünlerinden almış olabilirsiniz. ancak size yapılan teklifte bununla alakalı bir ibare ve uyarı yoktur. işte böyle garip bir yer.

  bakalım neler göreceğiz.
 • sezon fiyatı (tabi o fiyattan kaç tane satıldığı tartışılır) 1.200 tl olan takımı 300 tl'den aldığım über alışveriş sitesi.

  etiketinde gördüğüm fiyatlar sırasıyla 1.200, 750, 700 tl.

  takım elbise elinize geçtikten sonra en yakın altınyıldız mağazasından ücretsiz tadilat, değişim vs. gibi fırsatlar sunmaları çok avantajlı.

  size-drop konusunda netseniz, gidip fahiş fiyatlar vermenize gerek yok, bir kere ölçülerinizi belirlerseniz her alışverişte ekstra indirimlerle mükemmel takımlar alacaksınız. beğenmediniz mi? 14 gün içinde ücretsiz iade hakkınız vr. mis.
 • black friday'de gömlek satın aldığım site. gömleklerin içinde %50' civarında polyester var. daha ütü yaparken gömlekten iğrenç bir plastik kokusu yayılıyor. bir kez bu gömleklerden birini giymiş bulundum, bütün gün üzerinizde plastik giymiş gibi bir his yaratıyor, pamuklu gömleklere alışkın bir kişi iseniz bu tip bir gömleğin tenimize teması sürekli gıcık veriyor.

  diyeceksiniz ki sitesinde gömleğin polyesterden yapıldığı yazmıyor mu? satın almadan önce okumadın mı? sonradan baktım sitede yazıyormuş. fakat böyle tanınmış ve bilinen bir şirketin yarı plastik gömlek üreteceğini düşünmeden sipariş vermiş bulundum. hata bende.

  bu gömlekleri en kısa zamanda kızılay'ın giysi bağış kutusuna atıp kendime başka üreticilerden doğru düzgün %100 pamuklu gömlekler alacağım.