• yüzlerce defa yazdım yine yazayım. amazonbasics ürünleri satılmayan amazon, gerçek amazon değildir.
  • ben de hayal kırıklığı yaşayan kesimdeyim.

amazon türkiye'den bir kaç alışverişim oldu ve kargo ambalajlarının dandikliği dışında bir sorunla karşılaşmadım ama...
    ama yıllardır alışveriş yaptığım amazon.com (abd) ürün çeşitliliği, fiyat esnekliği yok.
    amazon prime zaten yok.
    adamlar moda diye lc waikiki satıyor diyeyim gerisini siz getirin.

uamrım tez zamanda silkinip kendilerine gelirler.
  • cogu urunun henuz katalogda olmamasi nedeni ile su an pek ise yaramamasindan kaynaklandigini dusundugum durum.
  • zaten söylenmiş ama kendi ürünlerini kendi politikası ile satamadığı için türkiye'de tam anlamıyla bir adibas, bir nixe edası ile çalışır. türkiye yönetimi o kadar başarısız ki adamların global repütasyonunu bile yerle bir edebilirler desem abartmış olmam. ne fiyatlar çekici ne de aradığını buluyorsun. gözlemlerim sonucu çok ama çok komik bir kanaate vardım o da şu ki; buradan alışveriş yapan tanıdığım herkes alışveriş esnasında kendini hizmet alan avrupalı ya da amerikalı gibi hisseden tipler. aklı başında kişiler yine arayıp tarayıp ucuzunu buluyorlar rahatça.
hesabın var mı? giriş yap