şükela:  tümü | bugün
  • internete düşen amber heard johnny depp arasındaki ilişkinin ses kayıtları. ikilinin nasıl bir ilişkisi olduğunu, dünyada da kadın beyanı esastır anlayışını, johnny depp'in nasıl gereksiz linç yediğini görüyoruz. amber heard itirafı

yazılanlardan sonra edit: johnny'e kaydı bildiğinden sakin davranıyor kadını çıldırtmış (!) diyen var. birincisi kaydı gittikleri ilişki terapisti alıyor sonradan kendilerine dinletmek için. belki haberi vardır ama amber da sürekli sakin kalmasından şikayetçi yani kayıtla alakalı bir durum değil adamın huyu bu. ikincisi johnny depp dediğimiz adam 56 yaşında 56. muhtemelen birçok ilişki ve kavga yaşamış ki tartışmadan uzak bir hayat istiyor.
    johnny'nin eski ilişkisinden kate mossbahseden olmuş. kate ile ayrılma sebebi kadının johnny'e sormadan çocuğu aldırması. babadan habersiz kürtaj yani.
    ayrıyeten eklemek isterim ki adamın kolunda amber'in dövmesi vardı evlenirken ve boşandıktan sonra amber'in ailesi ile konuşurken onu hala sevdiğini söylüyordu.

bu da redditten bir başka video video için @smokinli ornitorenk'e teşekkürler.
  • bir kadın, "bir şeyleri değiştirmemiz lazım" diyorsa, uzak durun. değiştirmek istediği kendi değil, çıkarlarına hizmet etmesini istediği kişidir.
  • ekseriyetle yağdan 5 metre ve daha fazlası yarı çaplarına patates kızartması kokusu saçan cırt kırmızıya, maviye, yeşile, mora ya da benzer sikimsonik bir renge boyanmış yağlı & bitli saçlara sahip, veganizm denen vitaminsizliğe gönül vermiş, kolları, bacakları, koltukaltları ve hatta burun delikleri ile sakal ve bıyık bölgesi kılları alınmamış, leşşş gibi ekşi ekşi ter kokan ve bu konuyu ucuz deodorantla bastırmaya çabalayıp daha da iğrenç bir hal aldıran, günde 3 demlik kaçak çay içmekten ve balya balya kaçak tütün sarıp tüttürmekten dişleri alaturka tuvalet taşına dönmüş feminazilerin kitlesel lincine uğrayan dünya çapında ünlüleren yalnızca birisidir johhny depp ve tüm bu ortaya çıkanlar kendisinin gerçekte maruz kaldıklarıdır.

velhasılkelam biz bunun yerel versiyonu göreli de çok olmadı. ülkenin en şahane oyuncularından biri biseksüelliği ile tanınan bir zehirli amcık tarafından sürüsüne bereket alavere dalavere ve iftira ile kariyerinin bitmesi noktasına getirildi. çağımız bu zehirli amcıklardan kendinizi alabildiğine koruyup kollamanızı gerektiren bir hal almış vaziyette, lakin gerçeklerin de er ya da geç ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu var. velev ki bazen iş işten geçmiş olabiliyor, yaşanan itibar suikastlerinin yarattığı hasarlar kolay kolay tazmin edilemiyorlar.
  • adam cool takılıyordu. amber heard gibi kadını siklemiyor. sen nasıl bir yaratıksın coni abi. bu kadına dünya'da tapacak 1 milyar erkek bulunabilir.

(bkz: kadın bokun teki çıktı rıza baba)
  • beni cok etkileyen konusmalar.

biz siradan insanlarin iliskilerindeki gibi dinamikler ve konusmalar gorunce sasirdim dogrusu. gozumde buyutmusum bu insanlari. onlar da insan degil mi? evet, insan... ancak dunya ve insan deneyimi cok zengin olan iki insanin iliskilerini daha ust duzey bir vizyonla yasadigini, tartismalar da ise daha kaliteli bir uslup takindigini bekliyordum.

her neyse. iki tarafinda hakli iki tarafinda haksiz oldugu bir tartisma goruyoruz. coni sessiz kaldikca amber delirmis. amber delirdikce coni sessiz kalmis. isin icinden cikamamislar sonra.

amber heard, coni' yi takintili sekilde seviyor. takinti yapmis yani. coni' yi aslinda hem kaybetmek istemiyor hem de kaybetmemek icin neden hep alttan alan benim diye dusundukce olani biteni hazmedemiyor. sevilmedigini dusunuyor. ancak kaybetmekten korkan biri icin de fazla hircin. demiyorum ki hep alttan alsin ama kaybetmekten korkarken, karsindakini kaybetmek icin de cok yanlis seyler yapiyor. huzur vermemis gibi.

coni ise karsindakine asik degil gibi? kadin guzel, tatli falan diye evlenmis gibi ve ummadigi bir seyle karsilasmis. belki de asikti hatta sorunlar olmasaydi daha da asik olacakti... ancak sorunlari cozmeye yanasmiyor gibi lanse ediliyor.

aslinda klinige gitmeleri, terapi almalari guzel bir caba ve bu cabasi amber' e olan sevgisinden kaynakli diye dusunuyorum. ancak boyle bir ruhsuzluk, gonulsuzluk var adamda. belki de bu nevrotik haller icin fazla yasli kalmis olabilir. arada 20 yas fark var sonucta ve bu evlilik oldugunda amber daha 20' lerin basindaydi. coni olgunlugu geregi ve de ogrenilmis sabir ile daha kibarca sorunlari cozmeye calismak isterken karsi tarafa farkli sinyaller yollamis. ortam sakinlessin diye sessiz kalmak, tartismada baska odaya cekilmek gibi... karsi tarafi terbiye etmek isterken, daha da delirtmis. "sorunlarimizi sen kacarken nasil cozebiliriz?" diyor amber. bu soru cok mantikli dursa da "sesler yukselince siddete basvuruyorsun" deyince anliyoruz coni' nin sikintisini.

yani tartisirken kadin kontrolden cikiyor, siddete basvuruyor veya basvuracagini hissedecegi zaman coni ortami terkediyor. amber, bu sefer de terkedildigini dusunup baska bir histeri krizi daha yasiyor. yine anladigim kadariyla siddet olmasa bile coni yine terketmis ortami. kadin devamli tartisma mi cikariyordu acaba? keske ne icin tartistiklarini bilseydik. kilit nokta bu. daha cok tartismalardaki takinilan tavirlar icin tartisiyorlar. dinledigimiz kayit bundan ibaret. zaman zaman amber' e hak verme nedenimiz bu. mesela amber "hic mi tartisamayacagiz? siddet gostermesem bile her defasinda kacacak misin?" diyor. hakli bir serzenis ama yine ayni soruyu soracagim "kadin devamli tartisma cikaran biri mi acaba?" cunku eger oyleyse coni bu hakki daha fazla vermek istemiyor, ortamdan kaciyor sanki... ve bıkmıştir hakli olarak. sessizligi bununla ilgilidir belki. (bu paragraf sonradan eklendi)

ancak amber' in de olan problemleri cozememisken, ileride baska problemler cikinca yine boyle delice tepkiler gostermek icin kendine ayricalik yaratmaya calismasi gozumden kacmadi. hatalarini yani siddeti normal gostermeye calisiyor devamli ve "yine olabilir, ne var bunda! insanim ben!" derken anliyoruz. "ben yine delice seyler yapabilirim ama sen beni terketme taam mi!" ayricaligi icin mesru bir kilif bulmak istiyor. manipulasyon bir nevi. hem fiziksel hem de duygusal zorbaligini nasil savundugunu goruyorsunuz, harika bir manipulator. agzi iyi laf yapiyor. baskiliyor.

iste tum bunlari birlestirince amber' in, coni' ye gore biraz daha sorunlu, simarik oldugunu dusunmeden edemiyoruz.

yoksa ikisi de sikintili tipler ve birbirlerine iyi gelmemisler, gelmeleri de mumkun degilmis. sakin bir bosanma ile bitebilirmis ama dedigim gibi amber cok takintili sevmis, olani biteni hazmedememis, bosanmayi kaldiramamis ve intikam hatasina dusmus.

nedense ahmet kural' in da benzer bir haksizliga ugradigini hissediyorum.

edit : ne kadar cok benzer sey yasamis olan varmis. cok sasirdim nedense.
  • iki dakika dayanabildim. sanki karımla kavga ediyormuşum gibi hissettim.
  • vay arkadaş ya... bakın bana göre amber, hollywood'un en güzel 2-3 kadınından birisidir... çok beğenirim, hayranıyım... hatta değerlendirme kriteri kusursuz bir yüz ise muhtemelen o'nunla hiçbir aktris başa çıkamaz.

bak şimdi sen johnny depp'sin, böyle premium+++ sınıfındaki bir rüya kadınla evleniyorsun... ve karşına ne çıkıyor biliyor musun?

karı dırdırı... evet lan bildiğimiz karı dırdırı... en leş kadının da yaptığı şey hani...

ee o zaman ne anladım bu işten ben? bu saatten sonra hayatta evlenmem amk. adam karı dırdırından bıktığından dolayı, en doğal erkek refleksini göstererek sürekli kaçıyormuş bundan, bunun için bile 2 saat dırdır yapıyor... ahahha!

hay allah'ım ya... erkekler olarak nasıl bir karşı cinse denk geldik böyle? ulan amber heard be, amber heard... adam gitmiş en üst modeli almış, ona rağmen başına gelenlere bak... dayak bile yemiş lan...
  • videodaki altyazıların hepsinin doğru olmadığını göz önüne alırsak dinlediğim kadarıyla o kadar da haksız göremediğim kadının konuşmaları.
  • amber ablaya acil bir dna testi yaptırmasını tavsiye ediyorum. bir yerden türk olduğu ortaya çıkacak.

adam isaac'larda fazla kalmış diye fırça yiyor. ps mi oynadınız lan?
  • içten içe amber için üzüldüğüm bir konuşmaydı. kadın seviyor, çabalıyor ama adam karşıdakinin dırdırını çekecek kadar bile sallamıyor ki kavga başladığı an ortamdan ayrılmak çok büyük terbiyesizlik. çünkü meseleyi tartışarak ya da sakin bi biçimde konuşmaya çalışmak yerine kaçmak insanı delirten bir durum. bunu da ancak yaşayan anlar.