şükela:  tümü | bugün
 • türkiye'de yaşayıp pilsner urquell en iyi bira diyen hayvandan bir farkı yoktur. hatta zimbabve'de yaşayıp tuborg en iyi bira diyen hayvandan da bir farkı yoktur. hayvandır bunlar neticede ama hayvanlıklarının birayla bir alakası yoktur.
 • stella artois, samuel adams, yuengling, pilsner urquell gibi biraları içip de ağızının tadını bozmayan insandır... pardon hayvandır. bu biraları içmeyen adam ingilizce öğrenemez. hele budweiser ve corona gibi biraları içmeyen adam kendi adını bile öğrenemez.

  kıssadan hisse; efes pilsen içen adam adam değildir; hele bir de ingilizce bilmiyorsa hayvandır.
  not: bunu ben böyle demiyorum, başlığı açan arkadaş böyle diyor.
 • new york'ta yaşıyorsa bleecker street'teki peculier pub'a gidip göz ağrısı ile hasret giderebilir.
 • arkadaslarini hayvanogluhayvanlar arasindan secer.
 • ingilizce konuşamadığı için pezevenklik makamınıda ele geçiren,hele bir de kendi ülkesinin birasını anlatmaya çırpındığı için bunu ikiye katlayan hayvan.
 • efendim, işte bu hayvanların bayrak tutanlarından biri, yani bir efes pilsen sever yanına bir stella sever, bir samuel adams sever, bir youngling sever ve pilsner urquell sever ile birlikte bara gitmiş.

  stella'cı tabiatiyle barmenden stella istemiş, barmen vermiş, samuel adams'çı bir samuel istemiş, barmen vermiş, younglingçi, bir youngling yolla bakayım barmen derken, pilsner urquell'i seven arkadaş da pilsner urquell istemiş.

  efes pilsen sever hayvanoğluhayvan kıro da, bir bardak su istemiş efendim.

  tabi diğerleri şaşırmış, nasıl olur demişler, sen neden bira söylemedin?

  bizimkinin cevabı hazır tabi, "baktım kimse bira içmiyor, ben de içmiyim bari" demiş.
 • yukardaki kotu bar fici seleksiyonuna gore hareket edersek

  yuengling ve sam adams lagerdir- yuengling ucuz ve icimi kolaydir, kotu barlarin iyi birasidir. penn state in gozunun nurudur.

  stella artois- bira bile degildir, malt likorudur, pazarlama harikasidir, efes in olmadigi yerde pilsdir abdulrahmancelebidir, ingiltere'de maganda birasidir.. ingilizler bira yapmasini bilen fakat biradan anlamayan bir turdur, bana amerika da natural ice negzel bira bizim londraya hic gelmiyor diyen ayilarla karsilasmisimdir, adam olsalar yemek yemesini bilirlerdi.

  pilsner urquell- 4 satirlik ingilizce iki yudumluk bira adamlarinin birasidir..aci bir son tadimi vardir..amerikan koylusunun uluslararasi tadidir.

  caniniz duzgun bir pils istiyorsa barmenizden bavik isteyin, yuzunuze bon bon bakiyorsa kotu bir barrmenle karsi karsiyasini demektir, bir yuengling isteyin ve hesabi kapatin, etrafinizada efes soyle boyle diye anlatmayin hayvanlik yapmayin..
 • benzerlerinden biri hocamdır. bira muhabbetinin geçtiği bir dost meclisinde efes için hakkaten çok kaliteli ve içilesi bir biradır diyip, efesimize hakettiği değeri vermiştir. bak sen hayvan oğlu hayvanın yaptığına `:!`
 • en azından bilinçli ve sağduyulu bir hayvandır. "insanların" içtiği yuengling gibi ucuz ve vasat bir amerikan birasıyla kıyaslamamıştır bile. çat diye efes is the best demiştir.
69 entry daha