78 entry daha
  • tebessüm bile ettirmeyen espri. bi de bu bayat ve komik olmayan espriyi mizah ustası bir adam yapıyor.
  • ah cem abi ya nereden buldun bu espriyi.

diziyi izlediğimizden beri arkadaşlar arasında bu espriyi yapıp gül gül ölüyoruz. durduk yerde amin feryadi diyorum arkadaşlarıma, ortamda bir kahkaha tufanı oluyor sanki.

buraları okuduğunu biliyorum cem abi, böyle hınzırca kelime oyunlarıyla bizim gibi embesillerin hayatına renk kattığın için teşekkür ederim.
  • iran sinemasında devrimden sonra ülkeyi terk etmiş fransa'da sinemaya değer katan eserler vermiş son çekeceği galata hançeri adlı filmi topkapi sarayında çekerken ersan kunerinin iftirası üzerine ülkemiz için büyük bir kayıp olmuştur
    (bkz: faqbadi)
  • sanatın içinden, sanat sanat kokan, çok entelektüel ve aydın bir yönetmen. pelerini bile var. pelerinli amin feryadi.
  • aminoglou estaban'ın yakın arkadaşıdır.
  • ilk duyduğum andan beri nasıl gülersem güleyim hakkını veremeyeceğimi düşündüğümden uğruna kendimi paraladığım, anksiyetelerden panik ataklara sürüklendiğim çağının çok ama çok ötesinde bir espri. tanrı aşkına dostum, mizah seviyenin zalimlik sınırına geldiğini fark edemiyor musun? neden biraz daha merhamet kılıfıyla çevrili espriler üretmiyorsun artık? bak mükemmellik dozunu ayarlayamadığında gülmenin de ötesinde problemler yaşıyoruz böyle.
  • daha fazla diyalog verilmesi gereken bir karakterdi
  • ne kadar komik ya gül gül öldüm aq
99 entry daha
hesabın var mı? giriş yap