• güncelleme ile birlikte yenilikler gelmezse yıldızının çabuk söneceği oyun
  • hic oynamadim simdiye kadar. bir $ey boyle birden populer olunca icine girip saatlerimi vermekten korkuyorum. minecraft'a da bu yuzden girmemistim zamaninda.
  • server açan bana kodu mesaj olarak atsın.
  • arkadaşlarımla ilk başta çok eğlendik ama bir haftadan sonra, artık oynayamaz hale geldik. zira, güvendiğimiz dağlara o kadar çok kar yağdı ki, artık birbirimize zerre güvenemiyoruz.

hatta emergencylerde mantık yürütme, oyunu takip etme vs. hiç bir şey kalmadı artık. herkes kafasına göre oyluyor. oyunda kalıp/çıkmamız tamamen şansa kaldı yani.

mesela; “ulan falanca gözümün önünde x’i doğradı” diyorum, yüzde yüz haklıyken ilk önce beni asıyorlar, “bu kesin self-reporttur” diye.

biri hafif bir gülüyor mesela, "kesin yine bu yaptı" diyip anında asıyorlar - adamın geminin diğer ucunda olduğuna dair şahit olmasına rağmen.

kimse kimseyi ikna edemez oldu. herkesin şirazesi kaydı ya hu. resmen boku çıktı.

bana kalırsa ara vererek, farklı farklı insanlarla oynayın. yoksa real hayatta bile yüz yüze bakamaz hale geliyorsunuz :)

tanım: insana arkadaşlık ilişkilerini sorgulatan, sağlıksız bir oyun...
  • içinde bol bol hile kaynayan oyun.
    milletin oyunu çalmak, istediğin zaman impostor olmak, sınırsız öldürme... tat bırakmıyor insanda
  • şu oyuna en kısa zamanda arkadaşlık sistemi ve yeni haritalar gelir umarım artık sıkmaya başladı çünkü eğer hızlı bir şekilde yenilemezlerse oyunu büyük ivme kaybederler yakında
  • ekşi sözlük among us server'ında çok pi şerefsizliklerin döndüğü oyun
  • impostor oynarken gereksiz yere strese girip zorlandığım oyun. yine de ekip iyiyse oynaması keyifli oluyor. on sekiz-yirmi yaş üstü, sadece eğlencesine bakanların olduğu bir discord sunucusu varsa katılmak isterim.
  • 3 imposter'lı bir odaya giriyorsunuz, oyun başlar başlamaz diğer iki imposteri ispiyonlayıp attırıyorsunuz, birini attırınca diğerini attırmak ta kolay oluyor zaten.

sonra da gidip her bir oyuncuyu teker teker kesiyorsunuz ve oyundan maksimum hazzı alıyorsunuz.
  • çok sıktı lan artık, imposter olamayan çıkıyor. 2 hafta sonra bugün tekrar bi gireyim dedim. türkler sarmış resmen, çoğunluğu da çocuk. millet bunların oylamasını bekliyor. bunlar her oyundaki gibi salak slak muhabbet ediyor. oyunun boku çıktı.
hesabın var mı? giriş yap