• `gael garcía bernal` ile tanışmamı sağlamış filmdir. izlenmeli, izlenmeli ve tekrar izlenmelidir.
  • alejandro gonzález in yönettiği 4 filmden ilki (amores perros 2000, 11'09''01 - september 11 2002, 21 grams 2003, babel 2006) ve en iyisidir.tarantinovari bir işlenişi olduğu söylenebilir zira alakasız gibi görünen üç hikayenin bir kazada birleşmesiyle vay be tesadüfe bak dedirtir insana.insanın zaaflarının,tutkusunun ve para hırsının anlatıldığı bana göre kült film sıfatını hakeden filmdir.
  • insanın kendi ve ötekilerin eylemlerinde nasıl çakıştığını, yaşamımız denen şeyin aslında sadece kendimize ait olmadığını, ötekilerle her daim kesişen çok katmanlı bir birleşim olduğunu, üç hayatı kesiştirerek anlatan; yönetmeni alejandro gonzalez inarritu, filmleriyle insanı sarsmayı iyi biliyor dedirten çok iyi bir film.
  • televizyonda izlemek isteyenler icin bu aksam saat 23.00 itibari ile tv8'de paramparça aşklar ve köpekler ismi ile gosterilecek olan film.
  • filmi izledikten sonra, 67model kırmızı bir mustang'le control machete'den de perros amores ve keyifle tüttürdüğünüz sigaranız eşliğinde, uzaklara gitme isteği uyanır insanın içinde. ama maalesef her istediğimiz olmuyor..
  • izlediğim en etkileyici ve tüyleri diken diken eden fragmana sahiptir. özellikle o çalan müzikle* birleşince damarlarda dolaşan kanın deriyi daha da bi etkili yakmasını sağlıyor. histerik bir müzikle vahşet ve aşk iç içe; ikisi de ne kadar kanlı aslında...
  • seyrettiğim yılları birinin şiddetle bana hatırlatmasını arzu ettiğim filmdir. o güne kadar bir aymazlık içindeymişim demek. yaşamın en büyük günahını işledi bu film. çünkü bize herşeyin karmaşasını anlattı. bir taraftan tamamlanırken bir yandan nasıl yarımlanacağımızı anlattı. bir tahterevan gibi yaşamın prensibini. şairin de dediği gibi bir toplanıp bir dağılan alemde. bu çok da güzel türkçeleştirildi. ister teoman'dan ister müslüm'den dinleyin paramparça.
  • içimde engellenemez bir mexico city'ye gitme isteği uyandırmış film, yok sokak serserileri, hırsızları başka bi cezp etti beni yahu, insanı çeken adi bir gülümseme var sanki bu şehirde.
  • çıktığı sene ödülleri toplamış olan, ortak noktası aşk ve köpek 3 farklı hayatın anlatıldığı ispanyol filmi.
  • köpek dövüşlerini organize eden adam rolünde balık ayhanı izlediğimiz filmdir.
hesabın var mı? giriş yap