• fakülte bazında en çok tercih edilen küfür, bölüm başkanı tasvip etmese de ölmüşlerini siktiklerimdir.
  • lich hocaların çok sert olduğu bölüm.
    vampir hocalar, lich hocalara göre daha katlanılabilir. böyle huşu uyandıran ve buğulu seslerle falan anlatıyorlar dersi. ama yakınına gittiğinizde gözler hemen bi boyna kayıyor, "sokakta seni yalnız yakalasaydım ebeni sikerdim ama neyse." dercesine bakıyor.

aspxylethricon diye bir lich hoca var. bir tane wight, bir tane de mohrg asistanı var lavuğun. sürekli peşinden ayrılmıyorlar, yalnız yakalayıp cloudkill'in püf noktalarını soracağım ama, taşşaklarıma chill touch yapmakla tehtid ediyorlar.

bir de koridorlar çok pis, gürültülü. her yerde başıboş zombie, skeleton falan bulabilirsiniz. bazıları da kontrolden çıkmış oluyor. her yerde kan lekesi, salya, sümük, yeşil sıvımsı şeyler bulmak mümkün. vıcık vıcık böyle. bir kere bölümün en geri zekalı öğrencisi, hocalardan birinin summon undead vi scroll'unu çalmak yerine, odaları karıştırıp ilahiyat hocasının summon celestial scroll'unu çalmış. nerden geldiğini anlamadığımız bir şekilde consecration falan yedik üst üste, 39 kişi bayıldı. ortam cillop gibi oldu ama, orası ayrı.
  • yatay geçişler yüzünden bilumum fakülteden buraya yığılma oldu. öğrenci kalitesi inanılmaz düştü. hayır daha magic missile atamayan adam, gelmiş ben mezun olunca lich olacağım diyor. divination bölümlerinden akın akın buraya öğrenci aldılar.

ülkenin geleceğini karanlık görüyorum, hayra alamet değil.
  • yetenek sınavında adam kayrılan fakülte.

bizzat kuzenimin ağzından aktarıyorum:

"benden önce mülakata giren çocuktan sadece yere pentagram çizip ortasında durması istenildi. çocuk pentagramı yamuk çizmesine rağmen fakülteye 2. sıradan girmiş gözüküyor. sıra bana gelince phylactery nasıl yapılır diye sordular. hayır anlamıyorum "lich'liğe giriş ve lichdom" bu fakültenin son sınıfında okutulan bir ders değil mi? nasıl bileyim ben onu?"
  • sık sık conjuration fakültesiyle taşlı sopalı zombili kavgaya giren fakülte. özellikle geçen sene bahar şenliğinde necromancy dekanının zombi köpeği, conjuration'dan bi 2. sınıf bi kızın celestial atını ısırınca ortalık baya bi karıştı. kavgayı kolektifler ayırdı allahtan.
  • mansur ark'i akademik kadrosunda barindiran fakulte. ogrenciler kendisine necromansur ark derler.
  • cerrahpaşa tıp fakültesi ile anlaşmalı kadavra değişimi programı bulunan fakülte.
  • türkiye'de necromancy dalında pek iş olanağı olmadığından tavsiye etmediğim fakülte. o kadar zor okulu bitirip aç kalmaya niyetlenen varsa onu bilemem.
hesabın var mı? giriş yap