• tamamen iyileştiği resmen açıklanmış, çok şükür.

http://www.dizicanavari.net/…eld-kanseri-yendi.html
  • tip olarak sam worthington'a benzettiğim şahıs.
  • soyle bir videosuna rastladim. baya saglam gibi gozukuyor videoda, umarim tamamen iyilesmistir.
  • yüz hatlarını hülya avşar'a benzettiğim oyuncu, umarım iyileşir
  • josh holloway ile aynı erkeksi çıkık çeneye sahip erkektir. çıkık, güçlü, erkeksi yüz hatları çok nadir bulunur, özeldir. böle hatlara sahip olan erkeğin, kadınını her koşulda koruyacağı ve onu her türlü tatmin edeceği önkabulu kadınların genetik kodlarına yazılmıştır. ilkel çağlardan kalan bir güdüyle kadınlarda hemen çiftleşme isteği yaratırlar aynı kodlarda bu adamların spermlerin kesinlikle doğru spermler olduğu da yazılıdır.

ne var ki ender bulunurlar, hepimize yetecek kadar değillerdir.
  • bugün ikiziyle tanıştım. tren istasyonunun önünde ayakkabı boyuyor. gölgelik bir yerde de durmadığından hafif amele yanığı olmuş. ayağının tekini de tren raylarında bırakmış. turkuvaz gözleri var. bir de adaşım çıktı iyi mi?
  • adını spartacus dizisi ile duyduğum underrated aktör. yerinin dolacağını sanmıyorum.
  • michael fink'e bnziyor.
  • böyle samimi bir portre çiziyor bu adam. çankırı bebelerine de benziyor zati. hehe. hani kasketi takıp karşı kahvenin bir köşesine otursa ve "geçeni de ahmet emmi falanca yerden geliyomuşdu" şeklinde sözlerine başlasa, çayını karıştırıp bir yudum alsa vallahi sırıtmaz lan! öyle bir havası var.

her neyse mevzu o değil gençler. şimdi sen bekle bekle kırklı yaşlara yaklaştığın vakit dünya çapında üne kavuş, bir oh diyeceğin bir rahata ereceğin zaman da kalk bu lanet hastalığa yakalan... hayat gerçekten çok acımasız, basıveriyor sillesini bir anda. ne diyelim... elbet hayat da, spartacus de bir şekilde devam ediyor işte. etmeli de. ancak benim açımdan bu adamın sağlık durumu dizinin akıbetinden daha önemli arkadaş! sokarım dizisine çok afedersin. millet adamı bırakıp düştü dizinin peşine. lan olm, devam eder dizi sıkıntı yapma. illa gazete kağıdını kıvırıp ağız kenarına mı vurmamız lazım?

dileğim o ki; hızla düzelir ve güzel bir hayat yaşar. şan, şöhret de olmayıversin anasını satayım.
  • spartacus dizisindeki rolü liam mcintyre' a verilmiştir. dileriz tez zamanda iyileşir andy, hatta dizi de guest star olarak farklı ve ufak bir rol alır.
hesabın var mı? giriş yap