• (bkz: her zaman kolay değil, sevmeden sevişmek)
    işte böyle bir şehir.
  • havası bir haftalığına bir kaç derece serinleyecek ve 30'un altına düşecektir.

not: yarın 34 derece, ki hissedilen sıcaklık daha fazla olacaktır. su koymak yeterli olmaz, yakaladığınız hayvanı -zarar vermeden ve zarar görmeden- yıkayın.
  • sıcaktan şu anda beni uyutmayan şehir
  • burada yeni sayılırım .bahçeli,tunali gibi genç ağırlıklı yerleri yavaş yavaş keşfettim .hedefim çankaya sınırlarının dışında bir yerlere gitmek (bkz: polatli)
  • milletin özlemleştiği memleketiymiş. ne çok seveni varmış ankara 'nın havasını suyunu.

soğuk la orası adff.

(bkz: ankara ağzı)

böyle bir ağız var ve bebe leri bol bol konuşur .

son olarak ankara'nın bağları nı yaklaşık 2 buçuk senedir dinlemiyorum.
    hatta kardes deriz kankaya bize her yol ankara olan neydi o şarkı onu bile özledim.

kısacası yandan da olsa benim de ex memleketimdir.
  • olum mal mısınız lan? illa bir şehri öveyim derken diğerini yermeniz mi lazım?

izmir'i sevenler gitsin orda yaşasınlar. size ne ankara romantikliğinden. nedir bu ankara düşmanlığı arkadaş? çoğu üniversiteye gelir, ankara şöyle kötü böyle beter. e ne demeye geldin o zaman? ortam arıyodun madem gideydin istanbul'a izmir'e hiç olmadı eskişehir'e.

denizsiz yerde yaşayamazmış beyefendi. sanki adam denizler tanrısı foseidon. bildiğin fiseyin emmi gelmiş burda şehir yarıştırıyor. biri de demiş esenler-bağcılar daha iyidir. s.ktir git orda yaşa o zaman. keşmekeşe alışmış, günde 4 saati yolda geçen insanlar gelip b.k atıyor. seven sever sevmeyen de gitsin istediği şehirde yaşasın. ne güzel gökçek'ten kurtulmuşuz, tadını çıkarın azcık. 23 senedir tipine cinsel tacizde bulunduğumuz adam defolup gitmiş daha ne olsun? bana ankara savundurtuyorsunuz gece gece.

keşmekeşin olmadığı site tarzı yerlerinde yaşanılabilir olan diğer büyükşehirlere nispeten derli toplu olan başkentimiz.
  • yıllar sonra 4 günlüğüne gittim. o trafikteki hanzoluk nedir arkadaş? kırmızı ışıkta geçmeler, şerit merit takmamalar yuh artık olamaz ya dedim.
    bir de aslında hiçbir halt olamamış insanların azıcık marka giyince bir şey oldum sanıp kibirli kibirli hareketleri ve övünmeleri çok tuhafıma gitti.
    muhtemelen bu dediklerim ankara değil başka şehirler için de geçerlidir.
    yoksa filistin caddesinden eski cbaskanlıgı köşküne kadar eve dönüş yolunda inanılmaz keyif aldım. 5 sokak köpeğini gezdirip besleyen evinde gözü gibi bakan hanımefendi muhteşemdi.
    her köşede bir kedi oha dedirtti. yolda yürürken kendimi gerçekten sanki eve dönmüş gibi hissettim. ay özledim ya
  • hakkında bu kadar entry yazıldığını görünce ben banyodayken yine bişi oldu sandım. ne özlermişsiniz arkadaş. gidin memleketlerinize.
  • ankara'ya sevmeyen ankara'yi anlamiyordur. zaten herkesin anladigi bir seyi de sevmek pek matah degildir.
  • içindeyken bunaltıcı uzaktayken özletendir. ayazı havası betonu trafiği kaosu soğutsa da yaşanmışlıklardır vazgeçtirmeyen
hesabın var mı? giriş yap