• evet, böyle bir ev ilanıyla karşılaştım.
    https://sahibinden.com/934513462

müthiş bir manzara var. fotoğraflar enteresan. bilhassa 9, 10 ve 11 nolu resimler başka bir dünyaya açılıyor sanki. yapracık denilen yer, ankara'nın 30 km batısında uzaya daha yakın bir bölge olup binanın da yüksekliği baz alındığında fantastık dünyanın giriş bölgesi olduğu fark edilecektir. 9. fotoğrafta bu kapının ara sıra açıldığı net biçimde ortadır. böyle bir daire sayesinde dünyanın sıkıcı yanı ortadan kalkacaktır.
    not: ilanı veren kişiyi tanımıyorum, dikkatimi çekti sadece.
  • manzarasıyla nuri bilge ceylan'ın ilgisini çekebilecek daire.
  • işe gitmek için yüzük kardeşliği kurmak gereken bir yerde.
  • taklamakan çölüne karşı, kımız-balık yapmak isteyenlerin tercih edeceği über manzaralı göçebe çadırımsı daire.

moğol takıntısı olan aramasın.
  • kimse de sormamış ki mezrada memurun öğretmenin işi ne?

şu atmosferde özellikle kışın iki sezon fargo çekersin amk..

ekmeleddin : centilmenim nikli arkadaş mesaj atarak burada kiraların ucuz olması nedeniyle memurlar tarafından tercih edildiğini yazmış. yoksulluk sınırının 9 bin 332 tl olduğu yerde malesef haklı galiba?
  • ankara değil de tatooine olabilir burası. insan ufka bakıp çiftçi olmak istemiyorum diye hayıflanan bir luke skywalker aramıyor değil.
  • atla kızılay'a yalnızca 30dk.
  • adam 750tl'ye gobi çölü manzaralı 3+1 daire veriyor yine ekşiciler yine beğenmiyor. istabul'da bu paraya kömürlük bile tutamazsın.
  • birkaç sene önceye kadar sadece aidatı ödemeniz karşılığında kira bedeli ödemeden ev kiralayabildiğiniz bir yer olan yapracık'ta bulunan daire. şimdilerde insanlar oturmaya başlayınca market falan açıldı, ilana göre kira bedelleri 750 liraya kadar çıkmış ancak evlerden bakınca hala boş arazi görünen bir dağ başı. etimesgut'a bağlı bu yerin etimesgut merkeze uzaklığı yaklaşık 25 km. manzarada da ilginç bir şey yok, ankara'nın dört mevsimi işte. ankara'nın hangi köşesinden boş bir araziye baksanız benzer görüntüler görürsünüz. kısacası "ne fantastiği la bildiğin angara"
  • adres tarifi kolay olan bina.
    halaoğlu, navigasyonu boşver, ankaranın en sonunda bizim ev, dümdüz gel, tüm binalar bittiğinde, en sondaki apartman.
hesabın var mı? giriş yap