• bugün mail kutuma düşen fena halde yarıcı bir internet sitesi sloganı. lan öyle para kazanılsaydı ekşi sözlük olarak imf'ye finansman desteği yapacak hale gelirdik. gsmh'nın mına koymuştuk çoktan.

neymiş de günde 4 $'dan 12 anket doldurursam 48 $
    ayda 768 $ kazanacakmışım.
    allah tepenizden baksın emi...
  • türkiye'deki kullanıcılara en fazla haftada bir anket gönderildiğinden, ki genelde bu üç haftada bir sıkılığında oluyor, bu şekilde ek gelir yaratılması mümkün değil gibi. ancak belki kendini başka bir ülkeden göstererek olabilir.
  • doldurulan herbir anket karşılığında 5 ile 25 $ a kadar kazandırdığı söylenen yöntemin adııdır.

ne varki işin iç yüzü öyle değildir yani hiçbir zaman anket doldurarak 3-5 dakikada 25 $ falan kazanamazsınız.

bu arada bu anket sitelerinin yer aldığı kitaplar da piyasada 40-50 tl ye satılmakta ancak ben kesinlikle bu kitaplara paranızı kaptırmanızı önermem.

diğer taraftan anket doldurarak hem de hiçbir ücret ödemeden çok büyük rakamlar olmasa da öyle çerez parası denilecek miktarda kazananlar oluyor.

bu yöntemi merak ediyorsanız anket doldurarak para kazandıran siteler başlıklı yazıda yer alan sitelere hiçbir ücret ödemeden üye olarak cebinizden beş kuruş çıkmadan deneyebilirsiniz.
  • buradan mümkün olan durum. aradığım/denediğim/okuduğum sitelere göre en başarılısı bu. başta (ilk 3 gün) resmen sabrımızı deniyor. 0.001 dolarlık reklam tıklamaları var sadece. ancak task yapıp tasklerde 1 level olduktan sonra gerçekten iyi kazandırıyor.

yaptığım hesaba göre bimde kasiyer olarak çalışmanın 4'te 1'i zamanda evde kimseyle muhattap olmadan istediğiniz şartlarda ve saatte çalışarak aynı parayı kazanabilirsiniz. şu an günde 3 saat çalışıyorum kafama göre istediğim saatte ve günlük 25 lira kazanıyorum.
  • birlikte çalışmak için takım arkadaşları aranıyor! buyrun şöyle alayım www.clixsense.com
  • mümkün olan durum. eğer günün büyük bir kısmını bilgisayar başında geçiriyorsanız, günde birkaç adet anket doldurarak, reklam tıklayarak ve benzeri görevleri gerçekleştirerek belli meblalarda kazanç sağlayabilirsiniz.

özellikle bunun için kullanılan belli başlı bazı internet siteleri var. suan en çok bilinen ve en güvenilir site y
    sense tık tık

üye olduktan sonra kendi arkadaşlarınızı da üye yaparak veya sosyal medya, forumlar, reklam verme gibi tekniklerle kendinize alt referans üyeler de edilebilirseniz biraz uğraşla gerçekten iyi para kazanabilirsiniz.

ayrıntıları da yazayım;

ilk başlarda genelde herkes günde $1-2 dan başlıyor, ancak yüksek sayıda referans elde edebilirseniz (300+) günde $15-20'a çıkıyor bu kazanç. bu da günde yaklaşık 120 tl'den ayda 3600 tl yapar. ben henüz bu miktarlara ulaşmış değilim ancak ulaşan üyeler gördüm sistemde.

dediğim gibi, üye olduktan sonra olay sadece reklam/anket tıklamakta değil, olabildiğince çok insanı da üye yapmanız gerekiyor. böylece oturduğun yerden ekstra gelir elde etme şansı olur.

detaylı bilgi için şu siteye göz atabilirsiniz.
  • şimdilik kazanıyor gibi görünüyorum lakin ufak miktarlar. sisteme oturtunca güzel oluyor. örneğin mail geliyor işin yoksa çat diye açıp doluduyorsun. 5 dk 2 lira falanç asgari ücretin kazancına neredeyse denk. fakat bu 5dk düşündüğünüzde sosyal medyada geçirdiğimiz vaktin neredeyse devede kulağı. küçük bir problem mevcut. pay pal tr den çekildiği ( çekilmek zorunda kaldığı) için (bkz: 30 mayıs 2016 paypal'ın türkiye'den çekilmesi) acaba paraları keşe çevirebilecek miyim? bilinmez...
  • (bkz: google ödüllü anketler)
    2 ayda 9 tl birikmiş bile. 53 sene sonra kendime bisiklet alıcam.
  • (bkz: #74004868)
hesabın var mı? giriş yap