• stresten uzak yasamak isteyip, gerceklesmesi en zor, omur tuketici islere baliklama atlamak.
 • doyumsuzluk , hep daha fazlasını istemek , kıskançlık , kapris , sifonu çekmemek , terk etmek, yolsuzluk , rüşvet vermek , rüşvet almak, vandallık , bencillik , ıslak betona yazı yazmak, inatçılık , ırkçılık da bunlardan birkaçıdır.
 • aslında kime göre neye göre demek daha doğru düşer bu başlık altında yapılacak olan bazı* tanımlar için mesela sigara içmek , içmeyen insanlar için bir türlü anlam verilemeyen davranışlar arasındadır ama tiryakisi içinse bir rahatlamadır veya yemek içmek gibi birşeydir. daha güncel bir örnek vermek gerekirse zamanın ötesindeki entryleri yazarı için anlam bütünlüğü taşıyan gayet şukelayı hakeden entrylerdir öte yandan bir çok insan için de çöp niteliğindedir. bu durumda yazar için entrysinin kötülenmesi doğal olarak anlam verilemeyen insan davranışları arasına girecektir.(bkz: görecelilik)
  zevklerin ve fikirlerin söz konusu olduğu bir çok konuda
  pepsi vs coca cola
  sağ görüş vs sol görüş
  teizm vs bkz: ateizm
  kutuplaşma söz konusu olduğu için anlamlı görünen birçok fikir karşıt görüşü savunan insanlar için hiçbir şey ifade etmeyecektir.
  (bkz: bana göre süt onlara göre çikolata)
 • insan davranışı olarak sayılır mı bilinmez ama aralarında en anlamsızı ölümdür , sevdiğiniz birinin ölmesidir.
  (edit : ya da belki de an anlamlısıdır.)
 • patlayana kadar yemek yemek ardından rahatlamak için soda içmek.
 • her turlu psikotik davranislardir.
 • beş dakikada bir çiş yapmak. hayır ishal değil, prostat değil, daha bilmediğim başka şeyler de değil eminim. sırf uyuzluğuna beş dakika önce misafir gidilen evde giderayak tuvalete girmiş adam tanıyorum ki arabaya bindikten beş dakika sonra yol kenarında durup çalılıklarda ihtiyacını gidermiştir. ister on beş dakikalık ister bir saatlik yol gidilmiş olsun bu adamın her gittiği yerde bir tuvalet bulup girmesinden bahsetmek de istemezdim sinirlenmemek adına. ama yuh, bu kadar da mı her durağa imza çakılır yahu.
 • facebookda duvarlara falan, oraya buraya ingilizce iletiler yazmak bunlardan biridir.
  ara sıra insanın canı böyle ingilizce bir sey yazmak ister, ya da bir sebebi vardır anlarım da. sen türk ben türk, "bu hafta sonu bodrumdayım" ı ingilizce yazmanın manasını bir türlü kavrayamadım ben. insanoğlu bir muamma.
 • ''ne?'' diye soran birine sanki bişeyden haberi yokmuş gibi ''ne ne?'' diyerek soruyla karşılık vermesi.
  sonra da taa en baştan açıklamak zorunda kalırsınız tam olarak ne sorduğunuzu. aslında bilir ama bilmemezlikten gelir. o arada siniriniz tepenize çıkar, cevap vermek mi istemiyo acaba diye düşünür durursunuz.
 • anlam verilemeyen insan davranışlarını listelemek de pek ala bunlardan biri olabilir.. ne de olsa ihtiyaç duyulan şey bir adet anlam veremeyen.. ve bir adet de insan davranışıdır..

  (bkz: davranma yakarım)
hesabın var mı? giriş yap