• lisedeyim, arkadaslar halisaha'da mac ayarlamislar. orospu cocuklari bana haber vermemis, halbuki ben o hafta sakat degildim. neyse yolda karsilastiktan sonra beni ikna edip maca goturecekler. biraz naz yaptiktan sonra zor da olsa kabul ettim, forvete ihtiyaclari varmis, rakip takim cok gucsuz oldugundan beni cagirmamislar filan. sonucta onlar benim dostlarim. fakat jari litmanen formasi olmadan maca cikmayacagimi bildiklerinden, yanima mami ve ferhat'i alarak eve geldim.

zile bastik, annem acti kapiyi. cocuklar biz bekleyelim dediler. olmaz diye cikistim bunlara. asansore bindik. annem kapiyi acip, mutfaga gitmis yine.

- anneeeeeaa benim litmanen formami getirsene, maca gitcez arkadaslarla

annem adeta cildirmis bir vaziyette mutfaktan bana cevap veriyor.

- bu sicak havada ne maci allahin cezasi, cabuk gir iceri beni cildirtmaaaaaaa oglen oglen.

- yea anne arkadaslar beklio hadi dedimm.

- sana gir iceri dediiiigiimmmm.(elinde terlikle bana dogru kosuyor)

tam terligi nisanlamis adeta hedefe kitlenmisken yanimda mami ve ferhat'i gorunce annem bir anda adile nasit oluyor ve ince bi ses tonunda.

- yavrucugum bu sicakta top oynanmaz ama madem arkadaslarin da gelmis, hadi bakalim, vereyim formani fakat bana bir soz vermeni istiyorum sakin terli terli su icme emi oglum, yormayin kendinizi.

bana bir soz vermeni mi? istiyorum.

(bkz: atin beni denizlere)
  • normalde: anayın telefonu çalıyor, goş.

kibarlaşınca: anneyin telefonu çalıyor, koş.

doğrusu: annenin telefonu çalıyor, koş.
  • entry i okuyunca bana; kibarlaşmak bişeymi benim babamın arkadaşıma siz demişliği var dedirtendir.
  • gorup arttirdigim baslik, has erzurumlu olan ve erzurum sivesiyle konusan anneannemin misafir, doktor ve arkadas gorunce istanbul agziyla konusmasi. ama cok garip geliyor boyle bir benim ninem nerde kimsin sen kadin oluyorsun
  • arkadaşın aileyle tanışırken kibarlaşması yanında hiçbir şeydir.
    eve girmeden 10 dk önce vay amuagoyim lafını ağzından düşürmeyen ali, babamın karşısında pek tabiki amcacım lafları etmeye başlıyor.
  • hic kullanilmayan yemek takimlari piyasaya cikar.
  • şaşırıyorum, banamı ya gareziniz diyesi geliyor insanın. :))
  • tam tersi ve daha komik olanı için
    (bkz: arkadaşın anne babayla tanışırken kibarlaşması)
  • babamı bir oktav tizden konuşturan
  • bunun bir üst leveli anne babanın erkek arkadaşla tanışmasıdır.
    babayı erol taş gibi anlatırsın adamın içinden hulusi kentmen çıkar sen bakakalırsın öyle.
hesabın var mı? giriş yap