• gecenin üçünde telefon açıp uyku tutmadı gelsene bana demeleri...
  • kendilerini cok sevdirip gidiveriyorlar sonra... bir garip oluyor insan onlarin ardindan...
  • portakal,elma,karpuz ve bilumum meyveyi yanında ekmekle yemek
  • yazlıkta eve geç geldiğimde tüm sessizlik çabalarıma rağmen o benim hissetmediğim küçücük parke çatırdısını duymaları ve akabinde uyanıp, yataktan kalkıp bana gecenin o saatinde yiyecek birşey yapma çabaları.
  • su an hastanede yogun bakimda olan sevgili anneannem izledigi film ve dizileri gercek hayatla karistirirdi. birde uzun sure beni gormedigi gunlerden birinde bir an icin beni tanimamis ve komsunun cocugu sanmisti. dayan anneanne, seni seviyoruz.
  • - kendi evinde çeşit çeşit yemekler yapıp, tencerelere yerleştirip yemekler soğumadan taksi tutup torunlarına getirmek.
    - her maaş aldığında, bütçesini derinden sarsan gerekli ya da gereksiz hediyeler almak.
    - kafasına estikçe bir miktar parayı peçetenin arasında koyup peçetenin üzerine de bir yazı yazıp masamın üstüne koymak.
    -yaşlılığın da verdiği bir şey olsa gerek, aşırı alınganlaşmak. "butun evde oturmaktan sıkıldım" dediğimde " ee artık benden sıkılıyorsun öyle mi" demesi.
    -aşırı titizlik
    - gece yarısı eve döneceğim gecelerde "korkma ben gelip seni alırım" demesi
    - kendilerine yapılan herşeye, bütün kavgalara rağmen sizi affetmesi
    - omzunda ağlanacak ve kucağında yatılacak en mükemmel insan olması.
  • gazetelerden sağlık ve genelkültürle ilgili ne varsa kesip biriktirirler. bu da yetmez takvim yaprağı biriktirirler. en parasız zamanınızda bütün emekli maaşlarını feda ederler. en güzel huyları da n'aparsanız yapın sizi çok severler...
  • tok olduğunuzu bir türlü kabul etmezler ve birşeyler yedirmek için sürekli peşinizde dolaşırlar...yaşınız kaç olursa olsun...
hesabın var mı? giriş yap