• debe ye göre annenin tepkisi muhteşem!
    entry sahibi annenin ilişki yaşanılan kızın hayatını düşünerek hareket ettiği düşüncesi ile, iyi niyetle yazmış ama annenin bakış açısı beni mutlu etmedi ve şaşırtmadı.
    birincisi,
    erkek evladın damarlarına daha ilişki yaşanılan kişinin kim olduğu, nasıl olduğu bile sorulmadan verilen tepkiler ile bakirelik kavramının ne kadar önemli olduğu işte bu ve benzeri konuşmalarla zerk ediliyor. seviyor musun? kim? nasıl oldu? değil akla gelen. kızlığını mı bozdun? tek düşünülen şey bu. yani kızlık bozulmadı anne sadece yattık dese anne rahatlayacak!
    sonrasında ekşide bu evlatçıkların evlilik öncesi ilişki yaşamış patlak!! kızlar hakkında yazdıkları her gün içimizi açıyor! hayata bu anneler sayesinde daha umutla ve sevgiyle bakıyoruz!
    bu evlatların boşanmış kadınlar hakkında yazdıklarını her gün sevgiyle okuyoruz!!
    tersi olsa dahi, bu evlat daha önce ilişkisi olmuş bir kadını sevse bu annenin nasıl onayını alacak? ne tür bir savaş verecek? düşünmek bile üzücü.
    ayrıca kızlık bozulmadan sevişen kızlar hakkında tekrar düşünmemiz gerektiğini anlıyoruz tekrar. çünkü kafalar belli. kızlık bozulmasın. böyle şeyler tehlikeli şeyler!
    bu toplumda kadınların en büyük düşmanı bana göre bu bakış açısına sahip anneler.

ikincisi,
    kasabada yetişmiş biri olarak net söylüyorum,
    böyle şeyler tehlikeli şeyler ya diyor. insanın kafasını gözünü yakar diyor ve oğlum benim evimi yakar diyor.
    gerçeği söylemek gerekirse namus meselesi nedeniyle oğlunun başına birşey gelmesinden korkuyor. üzgünüm ama başka düşündüğü bir konu yok maalesef.
  • yapmayın lan bunu. şaka dahi olsa yapmayın.

hele anneniz duygusal, dinine tam uyan bir karakterse hiç yapmayın. 1 hafta yüzünüze bakmıyor.
  • doğum kontrol hapı reklamı gibi olan video.
  • her seferinde ülke insanına giydirmeye meyilli otekilestirici, sindirici, kendi gibi olmayan herkesi yaftalayan gereksizlerin annesini ve ailesini yaftaladığı videodur. nefret ediyormuş. videodaki ergen kadar gereksizsiniz işte bu ülkede.
  • (bkz: brovo)
  • bunu bir kız annesine söylerse sonucu iyi yere varmayacak şakadır.
  • çocuk minecraftta kendi yaptığı evde çekmiş vidyoyu. yürürken o sesin çıkmasının başka açıklaması yok.
  • (video sonrası için bkz: güdümlü anne terliği)
hesabın var mı? giriş yap