• monitör ayağına virüs bulaşmıyormuş.

yayalım.

*
  • stabil bir ayak olduğundan fiyatı normaldir.
  • apple logosunun ortalama 1000 dolar olduğunu gösterir.
  • 5000 dolarlık monitörü o parayı hakediyor diye savundunuz onu yuttuk(!) 6000 liralık monitör ayağını nasıl savunacaksınız fanboylar onu söyleyin hele. çok mu stabil bu ayak nedir?
  • apple yeni profesyonel düzey monitörü pro display xdr'yi tanıttı ancak monitörün ayağını da ayrı satacağını duyurdu.

ilgilenenler için fiyat bilgisi 999 dolar (yaklaşık 5.800 tl).

msı firması da ufak bir göndermeyle bir reklam yayınlamış apple'a baya bi sağlam mesaj vermiş

kaynak
  • ben de diyorum 9gag ne diyor?

edit: gerçekten nereye harcayacağımı bilemediğim için panik atak yaşamama sebep olacak kadar param bile olsa bir apple ürünü satın almayacağım; bedava verseler kullanmayacağım.
    kitlesini bu kadar aşağılayarak embesil yerine koyan başka bir marka daha olamaz.
    dünya kalitelisidir dünya güzelidir anlıyorum evet; ama beni devamlı olarak daha fazla harcamaya yönelik manipüle etmeye çalışan, nereden nasıl üteceğinin ufak hesaplarını yapan bir köy kurnazlığının parçası olmak fazla rahatsız edici.
  • müthiş olay. bu kadar elit olmaya çalışan köylü mallar olduğu sürece satılır.

monitörün tuşları yerinde mi diye kontrol edin bence. power düğmesi de parayla olabilir. sadece 899 dolar. hdmi girişi falan da parayla olabilir. sadece 99 dolar.
  • hakkaten savunan çıktı lan. çok enteresan.
    yahu hadi biz işin içinde değiliz, ihtiyacımız yok, hedef kitle değiliz, vs.vs. türkiye'de bir tek siz anlıyorsunuz bu işten de, ulan tanıtım toplantısı wwdc'de ayrı satılacağını duyanlar güldü, fiyatını duyanlar gülmeyi de kesti.
    hadi ayrı satılması da kabul, ona da eyvallah. yarın iphone aldığınızda şarj aletini de ayrı kitledikleri zaman onu da konuşuruz. fakat neresinden bakarsan bak bir monitör ayağı bu fiyat ol-maz. kimse için olmaz. steve jobs yaşasa kendisi dahi para verip almazdı bu saçmalığı.
  • apple'dan yarrak alsanız başını ayrı satar.
hesabın var mı? giriş yap