şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: doblo kullanan tesettürlü kadın) ı saymazsak araç tercihi kişilik tahmini olarak bir sonuca götürüyor.

  toyota yaris = karı koca bankacılık yapan kişinin ikinci aracı

  87 model siyah mercedes (plakadaki mavi olması gereken "tr" ibaresi kırmızı) = mhp ilçe meclis üyesi olan 40 yaşındaki konya ılgınlı ülkücü mevlüt abi

  arka tekerleri kakasını yapıyomuş gibi ayrık duran 96 model yere yapışık honda civic = aracına bildirdiği arkadaşlarından aldığı 20 tl ile lpg alan bayrampaşa'lı erman

  edit:
  bazı arkadaşlar "param olsa alacağım araba şudur" falan demişler. insanların hayalleri de kişilikleri hakkında fikir verir ,fakat yanıltıcıdır. hayalinizdeki araçtan kişilik tahmini yapamayız, zevk tahmini belki... zira paran olunca fikrin değişecek.
  edit 2:
  araç tercihlerinden dolayı insanları aşağılamak sevgisiz ortamda büyümüş hasta ruhlu bireylerin yapacağı bir anomali, şifa diliyorum.
  ama araç tercihlerinden dolayı bazı insanları da yüceltmek gerekiyor. gücünün yettiğinden daha düşük seviyede bir aracı tercih eden mütevazı kişileri yani...
  rastlarsanız yakınlaşın kendilerine, arada imkan olursa muhakkak sohbet edin. iş kurarsa ne biliim ortaklık falan teklif edin.
 • scirocco- volkswagen + kısa parliament + nargile+ ben mekandayım siz neredesiniz buse? = çomar

  edit: yalnız bmw' ye laf atılmış baba parasıyla bmw diye düzeltsek iyi olur. param olsa direkt bmw alırım.
 • araç tercihleri kişiliği yansıtır mı tartışılır. zira insanlar bütçelerine göre de araç tercihlerini yapıyorlar. bende bmw 'ye yada mercedes'e binmek istiyorum ama corsa'ya biniyorum. bu benim kişiliğimi ne kadar yansıtır.
 • top gear'ın saab'ı işlediği bölümde taşşak geçerek değindiği bir konuydu. peugeot sahibine her zaman olduğu gibi yine giydirmişler. 16. saniyeden sonra görebilirsiniz.

  link
 • beyaz fiesta 1.4 tdci (2011), kinetix ayakkabı, lcw kısa kollu gömlek ve kavruk bir ten. mis gibi bir uzman çavuş adayısınız tebrikler..

  düzeltme: 1.5 tdci'ı 1.4 tdci olarak değiştirdim :)
 • (bkz: hedef pazar)
 • kumaş pantolon + halı saha kramponu + doblo = enişte denkleminde yer alan eniştesiniz.
 • audi = belediye başkanı.

  ne yani passat mı çekecekti yanlarına?
 • hyundai getz/toyota yaris: yeni arabaya sürmeye başlamış hatun arabaları. dışardan sinyalsiz ani manevraları, direksiyona yapışmış şekilde kullanmaları ve acayip yavaş gitmelerinden tanınır.

  honda crv/vw golf: biraz öğrenince kocama bunu aldırttım diyen kadın arabaları. yine tehlike devam ediyor..

  not: evet ben de kadın sürücüyüm. lakin dışardan anlamanız imkansız cinsiyetimi:)
  normalde kadın-erkek ayrımcılığı yapmam ama kadınlar bariz kötü kullanıyorlar teyzem de dahil:/