• evde bulamama konusunda master yapmış kargo şirketi. ayrıntıya girsem var ya... uzak durun katil olursunuz.
  • internetten verdiğim siparişlerde hala ne iş yaptıkları belli olmayan bu şirket ile çalışıp bana ürün göndermeye çalışan firmalara açık mektup;

gönderdiğiniz ürünler kusursuz da gelse verilebilecek en düşük puanı vereceğim ve yorum olarak aras kargo ile ilgili notumu düşeceğim.
  • 29 aralık günü kendilerine teslim edilen kargomu hala teslim edemeyen, defalarca şikayete rağmen herhangi bir adım atmayan rezil kargo şirketi.

shopandmiles'tan aldığım saat 29 aralık'ta kendilerine teslim edilmiş, aynı gün transfer merkezine getirilmiş ve sonrasında herhangi bir kayıt yok pakete dair. buna rağmen günlerdir her itirazda "alıcı kargoyu kabul etmiyor" diye not düşüp duruyorlar, satın aldığım yere de iade etmiyorlar üstelik. bütün süreci tıkamış halde bekletiyorlar, seçim fırsatı varsa kesinlikle uzak durulması gereken bir firma.
  • kargomun etiketini yanlış yapıştırıp istanbul'dan bursa'ya gelmesi gereken kargoyu hatay'a kargolayan firma. inşallah kargo elime tek parça halinde ulaşır.
  • kargo taşıma ücretleri; verdikleri hizmetle orantılı değildir.

sundukları hizmet/eziyet karşılığında ücret almamaları aksine üstüne para vermeleri gerekir.
  • bu kadar kötü hizmet veren başka bir kargo firması olduğunu zannetmiyorum. kargoculuğun yüz karalarıdır. şube telefonlarını açmazlar, telefonları sürekli meşgul çalar. insanları sürekli bir saniye deyip dakikalarca bekletirler. bunlarla yaşadığım problemleri yaza yaza bitiremem sanırım. artık başka kargo seçeneği yoksa aras kargo ile gelecek malları almamaya başladım. kimseye tavsiye etmiyorum.
  • zeytin dalı harekatı nedeniyle kilis şubesinin faaliyetlerini durduran bir kargo şirketi.

biz bu yörede yaşayan insanlara destek olalım, moral verelim, askerleri destekleyelim derken, yangına benzinle gitmeleri şaşırtıcı olmadı. firmanın yöneticileri kilis'e mi operasyon yapılıyor, suriye'deki afrin bölgesine mi anlamamışlar.

https://www.araskargo.com.tr/…opups/popup-kilis.png

silip kaçmasınlar diye, önlemimizi alalım.

https://i.hizliresim.com/d7r5mv.jpg
  • web sitesi berbat bir mobil arayüze sahip kargo şeysi.
    yarım saattir kargo takip detaylarımı göstermiyor. masaüstü görünümüne geçeyim diye buton koymuşlar ama o butonun da tek işlevi sayfayı tekrar indexleyip exception yollamak.
    kodluyorsunuz bari bi takip edin şu sayfalarınızı.

edit: imlâ
  • yılbaşı öncesi günaydın kargo olarak yapılan gönderimi kaybetmiş, üzerine lütfedip aramalarıma bir geri dönüş bile sağlamamış, müşteri odaklı olduğunu iddia eden firma. ulaşmak ise dünyanın en zor meselesi amerika başkanına daha kolay ulaşılır buna emin oldum kendileri sayesinde.
  • rezalet bir kargo zırvası (firma demeye dilim varmıyor maalesef). öyle ki bu firma ile gönderi yapmaya çalışırsanız gelip kargoyu almazlar, geç gönderirler, sorun çıkartırlar. yetmezmiş gibi özür dileyip telafi etmeye çalışacaklarına müşteriyi tehdit ederler. "müşteri her zaman haklıdır" sözünden nasiplenmemiş mal sürülerinin çalıştığı firmadır aynı zamanda. zorda kalsanız bile kullanmayın.
hesabın var mı? giriş yap