şükela:  tümü | bugün
 • bir başlığı olmasını hakediyor . 1 milyor kazanacak yarışmacı
 • yılda 150 kitap okuduğunu söyleyen yarismaci. bu temposunu ve kendisini tebrik ediyorum. umarım 1 milyonu kazanacaktır.
 • kıvırcık saçlarının altında bir adet airpods olduğunu düşündüğüm şahıs.
 • şurda saçı kısa haliyle bir konuşma yapıyor

  milyonu kazanıp kazanmadığı şu an bellidir bence çünki programın ne zaman çekildiğini bilmiyoruz, değil mi?
 • ortaokulda beraber okumuştuk iskenderun mithat paşa i.öo gerçi o c şubesindeydi hatırladığım kadarıyla.. her zaman kendi halinde, sessiz ve bilgi seviyesi yüksek bir öğrenci olmuştur. buralara kadar gelmesi beni çok mutlu etti umarım hakettiği yerlere gelir..
 • kim milyoner olmak ister yarışmasında 1 milyon tl kazandığı söylenen yarışmacı.

  yarışmanın kurgu olduğunu söyleyenler var. aslına bakılırsa ya gerçekten kurgu ya da bu çocuk çok şanslı. mesela 'en sağlam diş' sorusunda a şıkkı olan kerevit'ten hiç bahsetmedi bile. kerevit'in nasıl bir canlı olduğu konusunda hiçbir bilgisi yoktu çünkü.

  geriye kalan üç canlı arasında da en küçük olan salyangozdu. küçük canlılara çok enteresan özellikler bahşetmiştir doğa. bunu düşünebilecek kadar bilgisi var. kereviti bilgisizliğinden dolayı kafasından yok sayması ise doğru cevabı bulmasını sağladı.

  ama benim fikrimce; çok zeki diyen falan olmuş bu genç için ama 'frigyalılar' olamaz deyipte 'frigyalılar' cevabını veriyorsa ya çok şanslıdır ya da daha önceden kurgulanmış bir programın oyuncusudur.
 • sütçü imam üniversitesi virali gibi. bilmiyorum nedense her söylediği önceden yazılmış gibi geldi. tipi de özellikle seçmişler gibi kıvırcık saçlı, papyonlu. açıkçası ben 10. soruya kadar jokersiz de gelirdim, laf olsun diye kullandı jokerleri, sonra da attı tuttu gibi bir durum var. konu çok zeki olmasıysa, pek zekayla alakalı bir durum olmadı.
 • bir bilgisayar mühendisi olarak, bu zamana kadar binlerce kitap okumuş bir insan olarak yılların tecrübesine sahip olsam da beyin fırtınasının hızına yetişemedim. feyk diye düşünmeden edemiyor insan ama samimi bir havası da yok değil. sosyal medyada ve tvde gördüğümüz şeylerin yüzde 90ı kurgu olduğu için biz de masumiyetimizi kaybettik. izmir fen lisesindeyken kendisine çok benzeyen bir arkadaşım vardı, en son isviçrede olduğunu duymuştum. eğer gerçekse 1 milyonu alacaktır ve bu başlık da entrylerle dolacaktır.
  bornova sokakları geldi aklıma..
 • yılda 150 kitap okumasıyla ilgili şüpheci görüşler var. bir hafta 5 kitap okuyordur, başka bir hafta 1 tane okuyordur. bir kitap 800 sayfadır bir kitap 120 sayfadır. uzatmayım, gayet mümkündür. sürekli okuyan birinin okuma ve anlama hızı zaten işin ayrı bir boyutu.
 • buralar değerlenir
  yerimi alayım.

  tanım: yarışma programında dikkat çeken bir yarışmacı.

  zamanı gelince editlenecektir.

  helal olsun bildi soruyu aldı parayı