• zaten yapılmış olan klişe mevzuları tekrar ele alan ancak yaratıcılık ve emeklerini kattıklarını gördüğüm için kızamadığım youtube kanalı. spot bilgi/komedi içeriği ile onedioya benzetilebileceği doğru. ama sonuçta abone oldum mu, oldum*.

"game of thrones eminönü" videoları ise daha farklı ve yaratıcı işler de yapabileceklerinin emaresini vermiştir. çok tatlı ve güzel kadınlar barındırdığını da eklersek (isteyene yakışıklı erkekler de var*), daha sık video yüklerler ise hızla büyümeleri kaçınılmazdır. takipteyiz, başarılarının devamını bekliyoruz.
  • insanoğlu videosuyla duygulandırmış olan kanal.

umarım daha sık video çekmeye başlarlar.
  • https://youtu.be/ofz2dw4wz0q

izlemeden önce biraz sakinleşmenizi öneririm hem sinirden titremeye başladım hem de gözlerim doldu. unutmadık unutturmayacağız ! tecavüz ve kadın cinayetlerini meşrulaştırmayacaz
  • son yayınladıkları “bu bir isyan videosudur!” başlıklı kadın cinayetlerini konu alan oldukça etkileyici bir dille hazırlanmış olan videoları ile tanıdığım youtube kanalı.

söz konusu video umarım daha fazla insana ulaşır ve küçük de olsa bir etki yaratır. söz konusu video için: bu bir isyan videosudur!
  • argonomi, sesini en çok duyurduğu video olan "bir varmış, bir yokmuş! hitler'in yükselişi ve nazi almanya'sının çöküşü" videosu resmi sayfalarından silinmiş. yorumlarda özellikle rte'ye giydirildiğine dair dikkat çekiyordu.
  • "bu bir isyan videosudur" isimli videoları ile tanıdığım bir youtube kanalı.

bu videoyu da dün gece izledim. anlatılan şeyler zaten mahveden türden, koyulan birkaç görüntü de beni tamamen yerle bir etti. etkisinden çıkamadım, video bitti ve hıçkıra hıçkıra ağladım, nasıl uyudum bilmiyorum. gitmiyor aklımdan görüntüler, bağırasım, bağıra bağıra koşasım geliyor. yaşamak gerçekten daha da ağır geliyor insana, midem bulanıyor.
  • hitler'i anlattiklari bir varmis br yokmus videosunu kaldirmislar sanirim.

bence cok sey anlatiyor aslinda
    https://www.youtube.com/watch?v=uxucejgpo3o
  • düzenli izlediğim bir youtube kanalı. gerçekten etkileyici bir dille, topluma bir şey katabilecek tek youtube kanalı. emek harcayarak bir seyler anlatmaya çalışmaları, türkiye’de hala duyarlı insanların yaşadığı umudu aşılamıştır bana.
  • diğer bir çok video'su gibi parazit amerika video'suyla yine bilmediğim bir şeyi öğretmiş kanaldır.

(bkz: zeytinyağlı yiyemem)
hesabın var mı? giriş yap