• fetocuları derin düşüncelere düşürmüştür, gerçeklerin bir gün ortaya çıkması gibi bir kötü huyu vardır.
  • hem futbol hem de siyaset hakkında birçok şey bildiğini düşünüyorum.
  • eski futbolcu arif erdem’in futbolda fetö yapılanmasıyla ilgili mahkemeden tutuklanmama garantisi isteyerek itirafçı olmak istemesidir.

kaynak şurada
  • kabul edilmeli. herkesin malumu olan gerçeklerin ilanı olacaktır.
  • itirafci olmasi gereken bir suru aktif siyasetci varken, futbolcuya kadar dusmus oldugumuzu gosteren durum. yahu adam futbolcuydu.

bu fetullahci teror orgutune ne gibi yardimi oldu bu adamin?
    orduya general mi atadi?
    turkce olimpiyatlari icin mekan mi verdi?
    dershaneler icin ozel izinler mi cikardi?
    devlete alinacak memurlar icin sinav sorusu mu caldi?
    milletvekilligi mi yapti?
    bu adami milletvekili yapacaksin dediler de malum parti bunu ust siradan listeye mi koydu? (bkz: hakan sukur)

arif erdem manchester'a gol attigi icin mi songul karli'nin sutyensiz videosu vardi?

itiraf etse neyi itiraf edecek cok merak ediyorum. en fazla bir kac sampiyonlukta saibe oldugu ortaya cikar, ee sonra ne olur saniyoruz ki?

edit: hakan sukur 3. bolge 4.sira adayi imis. 28 sira var. baya yukarida. oy oranini da goz onune alirsak neredeyse birinci sira.

aday listesi
  • haberde hiç galatasaray denmiyor. sürekli milli futbolcu deniliyor. enteresan.
  • fetö gerçekleri açıklanınca ucu en çok kime dokunacak her kez çok iyi biliyor, o yüzden bir bok açıklanmaz...
  • ya kafayı yiyecek gibi oluyorum böyle konuları gördükçe. sanki çok gizli bir örgütmüş de ne yaptıkları bilinmiyor gibi bir algı var toplumda. fetö denilen bok yığının ne yaptığı bilmek için itirafçı mı gerekiyor? peki o halde çok yakın zamana kadar kolkola gezen siyasilere neden sorulmuyor? ne istediler de vermedik diyen kişiye neden sorulmuyor ne verdin hacı diye? ne güzel iş lan. nasıl bir akıl-mantık tutulması yaşanıyor lan burda? allah belanızı versin be.
  • galatasarayın nasıl şampiyon olduğunu anlatsın.
  • acilen kabul edilmesi gerekir. anlatsın bakalım ne kahpelikler yapmışlar ülke futbolunda. tutuklanmama talebi de baştan kabul edilip ama canım sen de az kahpe değilmişsin deyip tutuklanabilir.
    yok canım bu onun kahpeliğinin yanında çok masum kalır.
hesabın var mı? giriş yap