• hepsini okuma sıkılırsın.
  • bi türlü bulamadığım nick.yazdıgı entryi söylemişti ama unuttum tayyip denilince akla gelen şarkı mıydı neydi söylemiyor da aman cok merak ettim sanki hııhh.. (seni bulacam ogluumm)
  • bir sürü başlık aradım ve içlerinden en uygunu buydu.

1 ay önce beraber eve çıkmış olduğum arkadaşımın bir yakın arkadaşı sözlükte yazarmış. bir sohbet esnasında ya ağzından kaçırdı ya da bilinçli söyledi, bilmiyorum ama o dakikadan itibaren içimde acayip bir şekilde gizliyi arayıp bulma isteği baş gösterdi. gel zaman git zaman o günden sonra her görüştüğümüz de sözlükten bir sohbet açılırsa, sözlük nick'ini sormaya başladım. eh tabi o da her yazar gibi coolluğunu yaparak söylemiyordu, kaldı ki bende olsam söylemem zaten. neyse efendim, ara sıra aklıma geldikçe düşünüyorum acaba nedir diye ve 1 ay boyunca aradım, bulamadım.

geçtiğimiz gün iş çıkışı çok yorgunum, işim yine bok gibi geçmiş. ev arkadaşmı aradım bira içer misin? diye. hayır demedi tabi adam. ben de hiç hayır demem. arkadaşınında evde olduğunu söyledi. tamam deyip bize yetecek kadar bira alıp ve geldim. oturdum sohbet muhabbet falan derken yine ekşiden açıldı konu. biraz konuştuk falan. saat geç olunca çıktık kızı ve bırakmaya. 2 tane bira içtim ve benim kafa yine eskilere kaydı. eve geldik, yatağıma uzandim ve neler olup bittiğine bakmak için eksiye gireyim hemde kafam dağılsın dedim. bakınıyorum kim ne yazmış diye. derken birden kız aklıma geldi. derken bir anda bir aydınlanma aldı başını gitti beynimde. tüm taşları anında yerine oturtup kızın ekşi sözlük nick'ini buldum.

keşke bulmaz olaydim. ne iğrenç bir duyguymuş. iğrenç bir yük oluyor bir anda üzerinizde. tüm düşüncelerini okuyorsunuz, tüm özelini öğreniyorsunuz. bunların hepsini öğrendiğiniz gibi bir de nick'ini bulduğunuzu o kişiye söyleyemiyorsaniz beyninizi yiyip bitiriyor o duygu. bunların hepsini hissetmeniz için ufak bir empati kurmanız yetiyor.

nasıl söyleyeceğim bilmiyorum ama çok canım sıkıldı bu duruma. keşke aramasaydım hiç.
  • bir arkadaşım tam şu an beni arıyor. bulamayacağına inanıyorum ama bulursan da emeklerine sağlık. yeah thats me...
    edit; buldu!
  • bulamadığım nicktir.
    (bkz: fiorentina) başlığına yazdığını iddia etmişti kendisi. başlığın tüm entrylerini 3 kez turladıktan sonra google bildirimi olarak fiorentina-milan maç sonucu geldiğinden beri ara verdim çabalamaya. ayrıca 2-1 sonuçlanmış maç.
hesabın var mı? giriş yap