şükela:  tümü | bugün
  • bugün sözlükte gördüğüm süper olay. mideler 5+2

ödüller sahiplerini buldu
  • ilgili entry için; (bkz: #74214624) yılın gavatı ödülü 2018'de de sahibini buldu.
  • hani marjinal bizdik.
  • abi senin hanimin basenler genis bir büyügü tam oturur.
  • estetik zevki iyi biriyse olabilecek bir şey. yeterki bu işi daha öteye götürmeye çalışmasın.
  • "aaa bak şu sutyen pelin'in memelerini harika gösterir"
    @!?
  • bir erkeğin eşine/sevgilisine hediye almak için başka bir erkekten tavsiye alması başlı başına falso.

arkadaşınızın düşüneceği hediyeyi almak isteseydi arkadaşınızı severdi eşiniz, sizi değil. mühim olan alınacak şeyin mahiyeti değil çünkü, kimin aldığı. kimin düşündüğü.
    ihtiyaç sahibi birinin ihtiyacını gidermiyorsunuz, hayatta en sevdiğiniz insanlardan birine sevginizi gösteriyorsunuz. başka bir erkek mi öğretecek nasıl göstereceğinizi?

isterseniz gidin borcam alın, ama o borcamı siz düşünün, siz seçin.
  • ya sizin hiç can dostunuz olmamış ya da hayatınızda yeterince karı ya da herif görmemişsiniz. bu tarz modern yaklaşımları "biz çok moderniz, karımızı kızımı siktiriyoruz" şeklinde pazarlayınca samimiyetsiz olduğu kadar, bu tarz basit şeylere salt bir biçimde gavatlık demek de bir o kadar samimiyetsiz gelmektedir.

ben kardeşim gibi gördüğüm bir adamın eşine o adamı çok sevdiğim için o gözle bakmam. istesem de bakamam oğlum, çok sevilir kardeşler, canımı bile veririm gerekirse. muhtemelen o da benim için böyle düşünüyordur.

dalga geçemeyeceğim kadar basit, sığ, ifade edenin çelişme potansiyeli taşıdığı saçma sapan bir mevzu. dalgayı geçen karısını bikiniyle denize sokuyordur mesela, ona birisi bu hususta gavat dediğinde ise vay efendim sen yobaz mısın nasıl öyle dedin.

ya ben ne diye insanları orta yola çekmeye çalışıyorum ki, sen git karını siktir sen de çarşafa sok, arasındakiler de bir onla dalga geçsin bir bunla. al sana harika bir toplum, kendiniz çalın kendiniz oynayın ben gidiyorum buradan. lanet olası insanlar.