• sıfatındaki meymenetsizlik mizah anlayışına vurmuş. çirkinlik diz boyu. pedofiliden tut, tecavüze kadar her şeyin şakası yapılabilir. bunda bir problem görmüyorum. eleştirilir, yerden yere vurulur, o ayrı. ama yaşanmış bir olayın içinde geçen manşet olmuş bir ifadeyi alıp şaka diye sunarsan orada sana ana bacı gidilir.

herifteki öküzlük öyle bir boyutta ki özür dilenecek bir şey yaptığını dahi düşünmüyor. bir de ünlü komedyenlerden örnek vermiş. beynini siktiğimin eşek suratlısı, komedyenlerin yazıp bir hikaye olarak kurguladıkları şakalarla kendi sıçtığını bir tutuyor. herhalde başka bir memleket daha yoktur ki okumuşuyla cahiliyle ahenkle pisliğin içinde yuvarlansın. george carlin ne diyor, bak: "i believe you can joke about anything. it all depends on how you construct the joke. what the exaggeration is, what the exaggeration is. because every joke needs one exaggeration; every joke needs one thing to be way out of proportion."

"hesabı kitledim, kilidi açmam herhalde bundan gayrı. unfollow eden de etti ne ala. küfürleri saymıyorum, edenler zaten çöp tipler uğraşmaya deymez. ölüm tehditleri filan da tıraş. lakin yine de çok tehlikeli, basılmış bir eserim, iş yerim olsa neler gelirdi acaba başıma." demiş bir tivitinde. nefis bir cevap verilmiş: "başına gelenlerin mizahını yapardık."
  • pedofili üzerine iğrenç espriler yapan twitter kullanıcısı. gerçek bir olayda 3 yaşında bir kızın söylediği korkunç bir sözü başka birinin iğrenç pedofili paylaşıma cevap olarak yazmış. buna da "ofansif mizah" diyor. sapıklık.
hesabın var mı? giriş yap