• zeytinyağlı yaprak sarması bir çığırmış meğerse. arkadaş ben bugüne kadar zeytinyağlı dolma yememişim. bugüne kadar yediklerim pilavlı asma yaprağıymış. vuuuuvvvv ya.

hanginiz ulan aslı?! valla anneme isteticem. gerekirse tüm şubeleri dolaşıp bulucam seni. aşkım. sen dolmayı sar ben geliyore.

vuuuvv leziz
  • yarın zeytinyağlı yaprak dolması yemeye gideceğim mekan. o nasıl bir tariftir arkadaş? bok olsa özendireceksin tövbe estağfır.
  • borek satan firma...
    arkadaşlar asli borekten borek aldığınızda o boregi muhakkak evde tartiniz varsa bir daha tartin.
    eger evde tartiniz yoksa durust bir esnafin terazisinde tarttirin.
    böreği kutusu ile tartiyorsa eleman kutu agirligini da size gömebilir emin olun.
    1 kilo yerine 800 gram verir bunu bilin.
    sonrasinda merkezlerini arayip durumu bildirdiginizde ise: e olur boyle seyler cevabi alirsiniz.
    bence boreklerinden cok kendileri daha pişkinler.
    ulkeye bu anlamda en iyi ayak uyduran firmalardan olsa gerek.
  • 500 gr böreğe 9 lira isteyen delişmen börekçi. yürü git la.
  • kadıköy şubesinde küflü ekmekten sandviç satılan börekçi. yıktım orayı başlarına :):):)

yapmadım tabi, bunun küfsüzü var mı diyip gülümsedim. ama chp kadın kollarına da çatabilirlerdi. ayrıca bir özür de dilemediler. ayıp. bir daha gitmem.

ticari itibarı zedeleyici not: börekleri de epey kötü. dikkat edin.
  • müşteriyi aptal yerine koyan uyduruk börekçi.
    iki tepsi kurabiye yanyana.
    birinin dibine iki sıra kalmış,
    diğeri fırından yeni çıkmış.
    haliyle taze olanı işaret ediyorum.
    - hamfendi bu tepsi bitmeden ondan veremem!
    - niye, üzülürler mi?
    - hamfendi, herkese ordan verirsek bunları kime vereceğiz?

bak ya... görüya mısın sen kurnaz börekçiyi.
    biz zaten sizin bayat kurabiyelerinizi almak için varız kerzo.
  • göztepe istasyon caddesi şubesinde servis edilen mantıdan çemen türevi bir şey çıkmıştır. rengi ve tadı mantı ile alakasız olan bu aşırı baharatlı şeyin ne olduğu sorulduğunda ise "biz yapmıyoruz, bilemiyorum" cevabı alınmıştır. ben mi bilmeliyim acaba?

he bir de mantı gelince üzerine serpmek için sumak isterseniz "o istediğinizden bizde yok" diyorlar. zannedersin uranyum istedik hatundan.

son olarak, mantı gelince "çorba da istemiş miydik?" diye düşünebilirsiniz. mantılar suyla karışık yoğurt içinde kuğu gölü balesi yapıyorlardı adeta.

beceremiyorsanız satmayın yahu.
  • burada börek yiyenlere gerçekten acıyorum. adı börek olan bir işletmede böreğin içerisine gerçek peynir konulmuyor, onun yerine lor vb. ürünler dolduruluyorsa oradan kaçarak uzaklaşın.
  • 1 kilo boregi 850 veya 900 gram olarak satip 1 kilo parasini eksiksiz alan firma.
    turkiye nin gidişatına en uygun firma olarak listeye kafadan ust siradan girer.
    tanim : borek yapan isletme
  • yer tarif ederken alınabilecek referans noktası işlevi de görmektedir bu börekçinin şubeleri. o derece stratejik yerdeler.
hesabın var mı? giriş yap