• kilo verdirdiğine, özellikle göbeği erittiğine dair ciddi araştırma sonuçları olan yağ.

(bkz: buralar hep entry dolacak)
  • bizzat denedim bir ayda iki kilo, ekstra bir çaba olmaksızın. yine de dikkatli olup, sihirli diyet mucizelerine inanmayanlar... kimya sektöründe kullanılan ve ülkemiz ikliminde bolca yetiştirilen aspir bitkisinden elde edilen, baskın bir kokusu ve tadı olmayan yağ.
  • merak ettiğim ve yakın zamanda denemeyi düşündüğüm pek faydalı olduğu söylenen yağ. (bkz: http://kircocuklari.wordpress.com/…sorulan-sorular/)
  • bi kutuya 80 tl bayıldım bi bok yağ yakmayan yağ :s
  • metabolizmayı hızlandırarak kilo vermeye yardımcı olabilir. ayrıca anti-oksidan etkisi de vardır.
  • nam-ı diğer safflower .kendisi adeta göbek eriten, sindirim sisteminizi canavar yapandır. tadı oldukça kötüdür salatayla yiyebilirsiniz diyenlerin üstüne kusun o kadar kötü yani..ben elimdeki bitince kapsülüne geçeceğim . kilo vermeye yardımcı olup olmadığını editleyerek sizlere bildireceğim ağzınızın tadı hiç bozulmasın efem..
    edit:tadının giderek daha kötü gelmeye başlaması yüzünden net sonuçlar alamadan bıraktım.başka bahara artık.
  • kipa da çok uygun fiyata görünce aldım. çok okumuştum bir zamanlar internetten pahalı satıyorlardı almamıştım ama aklımda kalmış.
    henüz kullanmadım tadını yazacağım sonra. ve göbek üzerinde ki etkisini de.
    denek kardeşim. aşırı kilolu değil hatta hiç değil ama afrikan açlarına has dışa çıkık bir göbeği var erkek 1.85 boyunda.
    gelişmelerle görüşmek üzere.

edit: o yağı bir daha kipa da bulamadık hiç. fiyatı da yüksek yine diğer markalarda, o bir kampanyaydı belki. kesinlikle yenilebilir tadı acayip falan değil. gerçekten kızartma hafif oluyor ama göbek yağı eritme konusunda bir şey diyemeyeceğim.
    ekmeği ve pilavı kesti kardeş bir de fast food'u hiç yemedi acayip kilo verdi her yemeği de yedi üstelik.
  • güvenilir bir ürün için link
  • şu an çotanak ideal markası adıyla satılan karışımın %90'ını aspir %10 fındık imiş. ucuza bulmak isteyenler buna yönelebilir alırken kutusuna bakmak lazım oranları ve yağları değiştirebiliyorlar.
  • "bir tatlı kaşığı aspir yağı + bir tatlı kaşığı çöreotu yağı"
    eğer alerjiniz yoksa bu ikisini bir bardak ılık su ile karıştırıp içiniz.
    kilo verdirir ya da abur cubur yemenize rağmen kilonuzu sabitler.
    kaynak kişi: okuldan sınıf arkadaşım.
    şahsen deneyip olumlu sonuç aldım.
    ishal, bulantı tarzı yan etkileri ilk iki gün yaşadım. tedbir amaçlı haftasonu başlanılabilir.

uyarı: eğer kabızlığınız varsa direkt tuvalete çıkartabilir.
    uyarı 2: bir uzman diyetisyene/hekime danışınız.
    ekleme: midenizi yakmamak için her iki yağın da soğuk sıkım olanından alınız. mısır çarşısında kaliteli firmalardan edinilebilir.
hesabın var mı? giriş yap