• bir ekşi sözlük yazarı. eski çıktığım.
  • hani kan çekiyor derler ya. çekiyor işte be. buluyor bir şekilde birbirini. zat-ı alileriyle bu vesiyle tanışmaktan mutlu olduğum hoş sohbet yazar. wupsow
  • kendisine birkaç aydır bulamadığım bir abhaz şarkısını ve söyleyenini bulmama yardımcı olduğu için teşekkürü bir borç bilirim. allah razı olsun. beni büyük bir dertten kurtardı :) bu arada kulyaz lanetini de kaldırmış oldum :)
  • sözlüğe adım atar atmaz kimliğimi teşhis etmiş yazar. yazılarını ilgiyle takip ediyorum, "yazsın yazsın çekinmesin, deşifre etmem" derim kendisine.aynını da beklerim.sonuçta yazalım okuyalım marje!
  • kader ortağı. umarım en yakın zamanda güzel haberler alırız dediğim yazar.
  • kendisini bir takım insanlara deşifre ettiğimdir.beni bulan seni de bulsun diyor sevgiyle selamlıyorum canım arkadaşımı.
    yalnız o karizmatik bakışı bu aralar çok atar oldu farkında değil.bi de kendisi şu anda yurt dışında olduğu için bir takım ekşınlarımızda aramızda olamadı ama, kalbimizdeydi. kıps.
  • an itibariyle 500t de baygınlık geçirdiğini düşündüğümdür. amma lakin ki adam asılmış yukardaki barlara ekşi okuyormuş kafasını eğmiş.
  • (bkz: ismilazimdegillerine kurban) vay arkadas agiz tadiyla iki entry yazdirmiyor desifre olacam diye ondan sonra vay efendim bilmem ne.yazdiklarindan hic anlasilmiyo zaten ya! ıyi be yazmayiz. amma gunduz amma aksam ben de nickimi degistirip pıtı pıtı dolanmazsam burda d..... degilim! hadi bbakalim demet akalın.
  • kendisini fazlaca sevdiğimi buradan belirtmek isterim.işte beyle.
hesabın var mı? giriş yap