• dış mihrakların oyunudur.
    atalarımız koca anıt dikmiş. okumuyorsunuz. ne demiş tonyukuk? çinin ipeği ile kadınına kanmayın.
  • bu icimizde kalmis olan orta asyalilikla ilgili bir olaydir. tee o zamanlarda çinli hatunlari götürmek makbulmus. bu da genetik bir miras dolayisiyla.
  • efendim, malumunuz, batı'da epey bir süredir asyalı hatun saplantısıdır gidiyor. bizim burada da tatar hatunlar sağolsun o boşluğu dolduruyor ama arz-talep dengesizliği var. şahane öneri: siktiredelim ortadoğu'yu falan, türki cumhuriyetlere yoğunlaşalım, hem soydaşlık-petrol-gaz diye kamuoyunu tavlar hem de topluma renk katarız.
  • senede iki kez tayvan'a giden ve kore'ye de seyahat etmiş birisi olarak, öyle bir çekicilik yoktur. hatta artırıyorum, çoğu çok çirkindir. kore, japonya, tayvan ve çin için konuşuyorum, beyaz tenli olma konusunda da aşırı takıntılıdirlar. özellikle yüzlerine yarım kilo fondöten sürerler. boyun bölgesine bakarsanız renk farkından ne kadar fondötene abandiklarini görürsünüz. yaz günü kollarım bronzlaşmasin diye hırka giyenleri ile bizzat muhatap olmuşluğum bile vardır. dizilerde ve sosyal medyadan görüp yorum yaptığınız güzel kızların alayı estetiklidir. çirkin makyajları yetmiyormuş gibi, ayrıca çok zevksiz giyinirler.
  • guney dogu asyali ve cinli kadinlarda pek de olmayan cekiciliktir.

koreliler ve japonlar hos biraz. onlarin da bazilari ama en guzeli bile o kadar cekici gelmiyor bana.

bir de asiri bakimsiz cogu. biyik, kil falan cok umursamiyorlar genelde. karakter olarak da cok soguklar zaten, soguk olmayani da bildiginiz yavsak oluyor. *
  • memeleri değil ama götleri çok güzel.
  • allah günahımı affetsin gerçekten bu kadınları beğenen erkekler çok zevksiz geliyor bana.
  • masum goruntuleriyle beynimde yer edinmislerdir.
  • güzelleri az bulunur ve tam güzel olduğu, yüz hatlarının kusurlu bir mükemmellikte, kendilerinin minyon olmalarıyla ilgili bir durum. kesinlikle elle tutulur bir cinsel cazibeleri var
  • jinguji nao üzerine tanımam.
    bu arada asyalı kadın çekiciliğine yokluktan kaynaklı diyen don juanlar olmuş.
    acil şifalar diliyorum.
hesabın var mı? giriş yap