şükela:  tümü | bugün
 • konuşun oğlum konuşun. devir sizin devriniz konuşun.

  (bkz: engelle)
  (bkz: atatürk düşmanı orospu çocuğu)
 • mensubu olmaktan gurur duyduğum söz konusu örgütün, en militaristlerindenim.
  çok zorlarsan ananı sikerim.
 • itin tekinin zırvası.
 • annesini hiç sevmeyen bir yaratığın götünden uydurduğu örgüt.

  sizin gibileri yazar yapan algoritmayı sikeyim.
 • elbet ananız tam sikilince kıbleniz yine anıtkabire döner.3 kasım 2002’den beri orospu cocuklugunu bu kadar net yapan bir güruh var.

  edit:bazı yavşaklar cok alınmış yazdıklarıma.islamiyeti ve inancını hakkıyla yasayana değil ki lafım.baslık içeriğini bilmeyen mallar konuyu nerelere cekmiş mesajlarda.bak gerizekalı cocugum kıblesi cami yerine cemaatler,seyhler olanlara benim lafım.gotunuz sıkısınca en kral atatürk’çü devletçi siz oluyorsunuz.şimdi anladıysanız kapıyı lutfen arkanızdan kapatın.
 • varsa bile sığınmak için atatürk adını kullanıyorlardır devir birşeyleri bahane ederek kullananların devri çok şaşıracak birşey yok aga. yeterki sığınacak birşey bul.
 • gün geçmiyorki sözlükte bir orospu evladı türemesin. azılı bir orospu evladı vardı. o kadar çok azdıki sonunda allah belasını verdi ve duyduğumuza göre evde bokunun üzerinde yatalak olmuş. sözlük tam orospu evlatlarından bir nebze arındı derken meydanı boş gören yeni bir orospu evladı türüyor. olsun, sözlük böyle orospu evlatlarını çok öğüttü. yakında bu orospu evladının da sesi soluğu kesilir ve allah belasını verir. bu entry için okuyan herkesten özür dilerim. çokça orospu evladı dedim. orospu evlatları, orospu evlatlığı yaptığı için orospu evladı demek zorunda kalıyoruz.

  ed: türesin düzeltildi.
 • şerefsizlik yapma,atatürkçülere laf atarsan bir yerinden kan alırlar.
 • atatürkçü'den kasıt atatürk'ü seven, atatürk'ün devrimlerine sahip çıkan, atatürk'ün açtığı aydınlanma yolunda yürüyenlerden kasıtsa böyle bir terör örgütü olamaz. çünkü atatürk, bu toprakların görüp görebileceği en büyük vatanseverdir. vatanseverliğini lafta bırakmayıp, icraate dökmüş, anadolu halklarını örgütleyerek direnişin lideri olmuştur ve bu direniş zaferle sonuçlanmıştır...

  bu liderin yolundan gidenler de vatansever insanlardır...

  menzil grubu ise ümmetçi bir anlayışa sahip olduğundan arap asimilasyonundan hoşnut olur, arap kültürünü özümser... başlarında bulunan şeyhlerin, şıhların konuşmalarına bakılırsa cehaletin paçalarından oluk oluk aktığı görülür. çok eleştirdikleri atatürk'ün ise kişisel kütüphanesinde binlerce kitap bulunur, hepsinde altı çizilmiş satırlar ve notlar görülür...

  menzil grubu ve diğer tarikatlar ise dini radikal bir biçimde yorumlayarak terörizme kayabilecek nesiller bile yetiştirebilir. yetiştirir demiyorum. yetiştirebilir. farkında olmaz yani.

  tarikatlardan, cemaatlerden terör örgütü çıkar ama türkiye'nin en büyük vatanseverinin yolundan giden ve bu nedenle atatürkçü denilen gruptan bir terör örgütü çıkartamazsınız.
 • tarikat şeyhine kölelik sevaptır deyip fakir yahut eğitimsiz halkın iki kuruş parasına çöken örgütlerle kıyaslayan troll tespiti.