• (bkz: birazdan buralar entry dolacak)
    (bkz: prepare your anus)
    edit: başlık başıma kalmış. üstte bi mal vardı, almış entrysini gitmiş.
  • allah'ın varlığını biraz mantıklıca düşünüp reddederse bir deveye atlayıp köy, mezra demeden çoluk çocuk keseceğinin farkında olan kişi beyanatı. bütün ahlaki değerleri oraya bağlı çünkü. allah yoksa yeni omen niye ben olmuyorum amk der ve çayından bir yudum daha alır.
  • din yasaklamasa hemen adam öldürecek, anasına bacısına hallenecek yazar tespiti. çok şükür din var.
  • o kadar da kolay değildir. bütün gün atayizler olarak toplanıp bugün ne kötülük yapsak diye düşünüyoruz. kolay kolay da bulunmuyor haliyle.
  • yine de tecavüzcülerin, 4-5 yaşındaki kızları bile buna alet edebilecek kadar orospu çocuğu olan bünyelerin, "namus" diye karısını 35 yerinden bıçaklayanların, hırsızların, insanların paralarını "yeşil vaatler"le çalanların, kendi görüşünde olmayanlara neredeyse "ölümü hakediyor" görüşünde olanların yüzde 99'unun müslüman olduğu gerçeğini değiştirmeyen önerme.
  • ateistleri hasta bireyler olarak gören, dinine bağlı olmasa küçük beyninden geçen binbir pisliği uygulayacak lavuk söylemidir.

(bkz: #40177155)

edit
    pkk
    isid
  • bir insanı insan yapan beyni ve beynine kan gitmesini sağlayan kalbidir. diğer organlara da yan sanayi diyelim. öldükten sonra artık bir insan değil, çürüyen bir ceset sonra da iskelet olacaktır. doğaya gübre ve geride kalanlara anı.

öldükten sonra kime neye hesap verecek? olmayan şeylere hesap vermenin endişesini taşıyorsa zaten vicdanıyla değil anlamsız korkularla yaşıyordur.
  • (bkz: #26012462)
  • ateistlerin kötülük yapmamak için önlerindeki engel vicdanlarıdır. ötelerde, yukarılarda bir yerdeki tanrısı değildir.

not: müslümanım.
  • middle man olmadığından olabilir. günahıydı sevabıydı amel defteriydi, bürokrasi ortadan kalkınca daha kolay haliyle.
hesabın var mı? giriş yap