• ateistlikleri beni ilgilendirmez fakat yaptıkları katıksız orospu çocukluğudur.
  • tüm ateistleri değil kendilerini bağlar.
    bazı islamcı köpekler tarık akan'a, türkan saylan'a, hata atatürk'e neler söledi, söylemeye de devam ediyor.

hadi siktir git islam adına da utan biraz ikiyüzlü köpek

edit: gözüyle değil de götüyle okuyanlar yorumları savunduğum gibi bir fikre kapılmış. ben yorumlar hakkında tek kelime etmiyorum.
    bir de açlıktan şikayet edip malum partiye oy veren çoğunluğa "açlıktan gebersinler" dediğim entrynin capsini koymuş mal oğlu mal.
    merak etme açlıktan geberenlere de saygı gösteririm. agnostik, ateist veya dinci olması farketmiyor beyinsiz olmak için.

yoğun ısrar üzerine ikinci edit: şimdi de yorumları yazarlara hakaret etmediğim sürece benim de onlarla aynı olduğumu söyleyen düşük zekalı islamcı faşistler türedi. bak mesaja bak:
    "o yorumları yapanlara kitapsız orospu çocuğu diyene kadar fikirlerim değişmeyecek"

sözlükte zeka seviyesi her gün düşüyor amk.
  • anlamsız saçma hezeyanlar ışte. nasıl ki atatürk hakkinda bazı yobazlar yıllardır könkürüyor ve bu bir anlan ifade etmiyorsa, bu mallarin da ateist mateist şucu buci olmalarina bakmaksızın bu hezeyanlar da bir ankam ifade etmemektedir. zaten 90%inin düşünerek be kendince ikna olarak ateist olmayı seçtiğini düşünmüyorum. muhtemelen ergen çevresi bunlar. mantıklı bir ateist bağımsızlığını koruduğu, ülkesinin uğruna öldüğü için en azından saygi duyar bundan eminim.
  • konu; inandığı şey uğruna ölme konusudur.. bu güruhun bir inancı olmadığı için hassasiyet beklentisi yersizdir..
  • ateistlerin geçiştirmekle yetindikleri kepazelik. adam olan bitenden hicap duyamıyor da, "müslümanlar da şöyle şöyle yaptı" diyor. bu kadar da olunmaz artık. kendileri adına bir şeref tasavvur edemiyorum.

ki zaten bir ateistin arkasından müslümanlar bir şey söylediği vakit, bırakın 2-3 entry ile geçiştirmeyi, gazetelere kadar taşınıyor "müslümanların nasıl hoşgörüsüz" oldukları. ama maşallah 2-3 entry ile kapatılmış bunun üstü.

örnekleri verilmiş, bizim müslümanlar üstlerine düşmediği halde, ateist yahut değil, ölen adamın arkasından konuşur. son derece yanlıştır, bunu kabul etmek gerek. fakat bunu bir ateist yapınca geçiştirmek iki yüzlülüktür. birbirinizin laciverdisiniz kusura bakmayın.

şimdi bir hatadan ötürü tüm müslüman alemini ve islam dinini yaftalayanlara karşın ben de desem ki "ateistlerin hoşgörülü olmaları palavradır, işte hepsi bu örneklerdeki gibidirler" mesaj kutumu seyret ondan sonra. ağlıyorlar sonra şikayetini çek diye.

sözün özü, bu gözü dönmüşler ile birlikte aynı ülkeyi paylaşıyor olmak midemi bulandırıyor.
  • ateistlik değil o.ç.luğudur bu.
  • ülkede birbirlerine sabah akşam ahlak dersi vermeye kalkışanların aslında ne kadar ahlaksız olduğunu göze sokan iğrençlik.

(bkz: yok birbirinizden farkınız)
  • allah yolunda değil vatan uğrunda ölmüştür. müslüman, ateist fark etmeden saygıyı hak ediyor. dinsel herhangi bir ideoloji ile alakasını göremiyorum.
  • haksız olmayan yorumlardır.
hesabın var mı? giriş yap