şükela:  tümü | bugün
 • ateistlikleri beni ilgilendirmez fakat yaptıkları katıksız orospu çocukluğudur.
 • tüm ateistleri değil kendilerini bağlar.
  bazı islamcı köpekler tarık akan'a, türkan saylan'a, hata atatürk'e neler söledi, söylemeye de devam ediyor.

  hadi siktir git islam adına da utan biraz ikiyüzlü köpek

  edit: gözüyle değil de götüyle okuyanlar yorumları savunduğum gibi bir fikre kapılmış. ben yorumlar hakkında tek kelime etmiyorum.
  bir de açlıktan şikayet edip malum partiye oy veren çoğunluğa "açlıktan gebersinler" dediğim entrynin capsini koymuş mal oğlu mal.
  merak etme açlıktan geberenlere de saygı gösteririm. agnostik, ateist veya dinci olması farketmiyor beyinsiz olmak için.

  yoğun ısrar üzerine ikinci edit: şimdi de yorumları yazarlara hakaret etmediğim sürece benim de onlarla aynı olduğumu söyleyen düşük zekalı islamcı faşistler türedi. bak mesaja bak:
  "o yorumları yapanlara kitapsız orospu çocuğu diyene kadar fikirlerim değişmeyecek"

  sözlükte zeka seviyesi her gün düşüyor amk.
 • konu; inandığı şey uğruna ölme konusudur.. bu güruhun bir inancı olmadığı için hassasiyet beklentisi yersizdir..
 • ateistlerin geçiştirmekle yetindikleri kepazelik. adam olan bitenden hicap duyamıyor da, "müslümanlar da şöyle şöyle yaptı" diyor. bu kadar da olunmaz artık. kendileri adına bir şeref tasavvur edemiyorum.

  ki zaten bir ateistin arkasından müslümanlar bir şey söylediği vakit, bırakın 2-3 entry ile geçiştirmeyi, gazetelere kadar taşınıyor "müslümanların nasıl hoşgörüsüz" oldukları. ama maşallah 2-3 entry ile kapatılmış bunun üstü.

  örnekleri verilmiş, bizim müslümanlar üstlerine düşmediği halde, ateist yahut değil, ölen adamın arkasından konuşur. son derece yanlıştır, bunu kabul etmek gerek. fakat bunu bir ateist yapınca geçiştirmek iki yüzlülüktür. birbirinizin laciverdisiniz kusura bakmayın.

  şimdi bir hatadan ötürü tüm müslüman alemini ve islam dinini yaftalayanlara karşın ben de desem ki "ateistlerin hoşgörülü olmaları palavradır, işte hepsi bu örneklerdeki gibidirler" mesaj kutumu seyret ondan sonra. ağlıyorlar sonra şikayetini çek diye.

  sözün özü, bu gözü dönmüşler ile birlikte aynı ülkeyi paylaşıyor olmak midemi bulandırıyor.
 • ülkede birbirlerine sabah akşam ahlak dersi vermeye kalkışanların aslında ne kadar ahlaksız olduğunu göze sokan iğrençlik.

  (bkz: yok birbirinizden farkınız)
 • allah yolunda değil vatan uğrunda ölmüştür. müslüman, ateist fark etmeden saygıyı hak ediyor. dinsel herhangi bir ideoloji ile alakasını göremiyorum.
 • aptal ve cahil insanların da ateist olabileceğini gösteren yorumlardır.
 • ateistler ışid'in eylemlerini "işte gerçek islam bu eke eke" diye yorumluyorsa, ben de bu sığırca yorumları "işte gerçek ateizm bu eke eke" derim.

  hiç kıvırmayın şimdi, dansözlük etmeyin. başlıca içeceğiniz "müslümanlar kaka çünkü kafa kesiyiler" ise, o zaman "hayır bu söz bizi bağlamaz" diyemezsiniz. köppppek gibi bağlar bu söz sizi. hepiniz ömer halisdemir'e aynı hakaretleri etmiş oluyorsunuz. köpppek gibi ediyorsunuz bu hakaretleri.

  şaka şaka, söyleyenleri bağlar. nasıl oluyormuş sevgili ateistler? gıcık bir davranış şekli di' mi? hah, işte "gerçek islam ışid'dir, fetö'dür" dediğinizde aynı gıcıklığı siz yapıyorsunuz.

  not: üstüme gelmeyin, mao derim, pol pot derim, mussolini derim, stalin derim. bütün katliamcı ateist liderleri sayarım valla. troll'lük parayla değil (en azından akapeli değilsen para vermiyorlar), acımam vururum. katliamcı ateistler sizi eheh.
 • olmayan bir sayfa üzerinden fake facebook profilleriyle kötülenmeye çalışılan bir grup. yorumları seçilip konulmuş tiplere baktığınızda, yüzde doksanı fake profil, isim soy isim çakma, fotoğraflar apaçi. tarz değiştirin arkadaşlar.