şükela:  tümü | bugün
  • dokuzuncu nesil çaylak.
  • galatasaray başlığı altında fenerbahçe 100. yıl marşı paylaşan tuhaf yazar.
  • ulu bir dağın tepesinden tanıdık gelen renktaş yazar.
  • fenerbahçe cumhuriyeti vatandaşı, asil renklere gönül vermiş güzel yazar. en içten selamlarımı yolluyorum kendisine.
  • müthiş bir hayal dünyasına sahip yazar.

şampiyonluğu hangi hafta kaçırıp, hangi hafta aday olduklarına kendilerinin karar verdiğini zanneden bir takımın renklerine gönülden bağlı. trollse çok komik, gerçekse hiç komik değil ama. gerçi gerçekse daha da komik olabilir, tam emin olamadım şu an.

"bu sene olmasa da seneye şampiyonuz" diye diye türkiye kupasını 28 sene, türkiye 1. ligi şampiyonluğunu da 4 sene beklemişlikleri varken, sürekli aşık attıkları ezeli rakipleri kendi mabedlerinin çimleri üzerinde şampiyonluk kupasına tur attırmışken daha hala neye karar vermekten bahsediyorlar bilmiyorum.

he geçen sene ve muhtemelen bu sene yine sahalarında atacağımız şampiyonluk turlarına onlar karar veriyorsa gerçekten çok centilmen bir camia. tüm sözlerimi geri alıyorum.
  • empatinin e'sinden haberi olmayan, bencilin önde bayrak sallayanı bir yazardır. ayrıca kendisini savunacakken öyle argümanlar sunar ki bu argümanlar kendisiyle çelişmekten 1 gıdım öteye gitmez.
  • sığ bakış açısından tiksindiğim yazar. şuraya bakın hele ; (bkz: #35888876)

ulan belki köpek seninle aynı yerde yüzmekten rahatsız ? bakış açısına bak yahu.. özgürlüğü kısıtlanıyormuş.. hayvanım canı can değil mi.. sanki bütün doğa deniz kumsal insan için var.. ibişe bak ..
  • fenerbahçe cumhuriyeti vatandaşı, asil renklere gönül vermiş güzel yazar. en içten selamlarımı yolluyorum kendisine
  • göğüslerine "soma" yazan protest kızlara seks objesi olarak bakan akp'li troll'ler tarafından eleştirildiğini düşünen.

ulan 301 kişi öldü orda. resmi kayıtlarda. resmi olmayan kayıtlara göre en az 500.

belki yüzlerce ceset hala toprak altında.

sen hala "oh meme ayşş" diyorsun. ağzının suları akıyor. bu tutumu eleştirince de gelip başlık altına yazıyorsun.

yazıklar olsun.

sizin erkekliğinize de...

edit: yobazlar silmiş başlığım altından yazdıklarını. bu onlara cevaptı.