• pozisyon: gs atağında sağ kenardan içeri doğru orta gelir, mertens ceza sahası içinde topu kontrol etmek isterken arkadan ayağına tekme gelir, sonra top bir şekilde ıcardi'nin önünde kalır, icardi vurur, savunma oyuncusuna çarpıp kornere gider.

o sırada galatasaray futbolcuları mertens'e tekmeden dolayı penaltı itirazında bulunurken hakem aut kararı verir. ıcardi penaltıyı vermedin bari %100 bariz korneri verseydin diye itiraz eder. ıcardi'ye sarı kart çıkar.

bakın arkadaşlar, bu pozisyon yoruma açık falan değil. 2 ihtimal var, ya penaltı ya korner. hangi takımlı olursanız olun, göz var izan var. hadi penaltı yok diyelim. olum bariz korner var, ona da aut veriyorsun.

bu pozisyondan nasıl aut + icardi sarı kart kararı çıkarabilirsin? aklımızla alay mı ediyorsun? amatörler yapmaz bu tarz hataları.
  • ben çok fanatik bir galatasaraylı değilim. her zaman en ağır eleştirileri kendi takımıma yapmışımdır.

tüm kalbimle söylüyorum ki ben ömrü hayatımda bu kadar kötü bir hakem görmedim. yeteneksiz, oyunu soğutan, gereksiz sarı gösteren bir hakem.

umarım tekrar görev almazsın ve yeteneğin olan bir konuya yönelirsin atilla bey.
  • premier ligde maç yönetse 20. dakikada federasyon* tarafından görevden alınır.
  • mertesin fiziğine bak, adamla omuz omuza geliyor herif mertense faul yaptın diyor. şaka gibi maç yönetiyor yvş4k !
  • kendisini beğenmem, maçı da kötü yönetiyor ama bazen hakemlere hak veriyorum; sahadaki bütün futbolcular kötü niyetli. hepsi sahtekarlık ve ayrımcılık peşinde.

%1000 penaltıya tüm takım itiraz ediyor. rakibin saçı dokunsa 40 takla atıyor futbolcular...

bu ortamda iyi hakemlik yapmak imkansız, iyi hakem de bırakıp gider bu rezilliği.
  • mertens'in omuz omuza mücadelesine faul çalması, bir de icardi'nin sadece dokunduğu adamın kendini yere atmasına faul çalması ligimizin neden kalitesiz olduğunun ispatı niteliğinde olan hakem.
  • fenerbahçeliyim ve böyle hakem görmedim. resmen galatasarayı doğruyor. trabzonu kolluyor.
  • dünya üzerindeki en düzgün duygu seviyesine sahip saha içi figürü mauro icardi'ye attığı şutta trabzon savunmasına çarpıp topun çıkması sonrası sarı kart gösteren herif.

hakem makem değil, gerçek operasyon evladı.
  • icardi milyonların önünde domaltıp sikseydi attığı 2 gol kadar canını acıtmazdı herhalde. senin o gollerden sonra üzülerek orta noktayı gösteren karakterini sikeyim.
  • çok çok kötü hakem, nasıl fifa hakemi oldu? hayret

edüt: alexspor

maç içinde öyle hatalar yapıyor ki gs taraftarı da ts taraftarı da olsan söversin
hesabın var mı? giriş yap