• otağ, yani forumun "kızılbaş bozkurtlar" adlı üyesinin, adminlere yaptığı inanılmaz atardır. http://www.turkcuturanci.com/…dan-otag'a-son-uyari/

--- spoiler ---

bizi dinleyin it sürüsü, bu otağa ya çeki düzen vereceksiniz yada türkçülüğü bırakıp sktir olup gideceksiniz.. sizin yaptığınız sünniciliktir. otağda genel af olmuş. süresiz yasaklılar affedilmiş. affedilmeyi size mi soracağız ulan? beyinsiz hayvanlar size mi soracağız neye inandığımızı yezid yandaşları ? ali türktür. aşinanın ruhunu taşımıştır. bu bizim inancımız. arap peygamberinin amcaoğlu olabilir. bu istisnadır. alinin kendisi ve soyu türktür. muhammed araptır ama tengri ali'yi türk yarattı. muhammed bizi değil siz sünnicileri bağlar. biz aleviyiz. kızılbaş buğ atatürk bektaşi alevidir. inancımızla dalga geçenin anasını bacısını ta burdan skerim. madem tarafsızsınız ya bir tane şah ismail'in faziletlerinden bahseden konu gösterin bana. her biriniz yavuz köpek selime laf gelince havlıyorsunuz. sünnici olduğunuz burdan anlaşılıyor. otağda uluyanlar sadece kızılbaş bozkurtlardır. biz bozkurtuz siz sünniler köpeksiniz. beyinsizin biri, arkadaşımıza kızıl rus hayranı diyor. ulan gerizekalı biz komünist değiliz ki kızılbaş türkçüyüz. alevi türk ırkçısıyız. türk ırkçıları sadece alevi türkmenlerden çıkar. osmanlı devşirme imparatorluğu alevi türkmen katliamı yaptı hani nerde bu konuyu saklı tutarsınız ? ben tahtacı türkmeniyim. bizimde sülalemizin kanı döküldü. osmanlının devşirme p.çleri yüzünden. sizin geçmiş bayramınızı tanrı dağlarına kadar sker topunuzu adana'ya doğru domaltırım. aslında sizde suç yok. sizlere sünnicilik aşılayıp alevi düşmanlığı başlatan veyselde suç. adam sünnici ayyaş sizde it sürüsü gibi ayyaşın peşinden gidiyorsunuz. hani antalyaya gelecekti? hani hakan reisimize sözde şişe sokacaktı? nerde kaldı adamlığın veysel? yemin etmiştin hani antalyaya geleceğine? otağda üyelerinin gözleri önünde yazdığın yeminin kıçına mı kaçtı?
    --- spoiler ---

sonra yürekli-kam adlı (muhtemelen) admin, sözkonusu atar mesajını editleyerek

--- spoiler ---

kızılbaş size de bu yürekli-kam notu; sizin kızılbaşlığınızında ben tam ortasından amına koyayım çocuğum!
    --- spoiler ---

şeklinde atara atar yapmıştır. "kızılbaş bozkurtlar" adlı üye sonradan atılmış zaten. atılma gerekçesi evlere şenlik: "azgın bir orospu olduğundan atıldı"
  • bu forumun tam manasıyla çöplük olduğu gerçeği bir yana kendine atsızcı diyenler de boş adamlardır. bunlar umumiyetle atsız’ı tam okumamış, atsız’ın fikirlerini avrapai bir ırkçılık haline getirmiş adamlardır. bu forumların birinde herifler, babam türk annem polon fakat ben türk’üm ve türkçülüğü benimsedim diyen bir çocuğu kanı saf olmayan türk olamaz diyip atmışlardı. halbuki atsız biz anne tarafından türklüğü umursamaz annesi türk olmayan bayezid’i milletimizin en büyük kahramanlarından sayarız der yani safkanlılık esası gütmediklerini belirtir. hatta yabancı milliyet şuuru taşımayanları da kendimizden sayarız der.(bkz: türkçülüğe karşı haçlı seferleri)babası arnavut ülküsü ümmetçilik olan mehmet akif’i kimsenin türklükten çıkaramayacağını, tüm meselenin akif kadar türk olmak olduğunu da söyler.(bkz: türk halkı değil türk milletiyiz) ayrıca ölçüm gibi metotlarla milliyet tayini yapılamaz der.(bkz: veda) velhasıl kendine atsızcı diyen bu herifler atsız’ı tam okumamış veya okuyup idrak edememiş bir grup ergendir. sözlerine itimat edilmemelidir.
  • ora kapatılmamış mıydı en son?
  • milli birlik ve beraberlik ruhunu yansıtan inanılmaz atarlar. arttırarak devam gencolar
hesabın var mı? giriş yap