• (bkz: kastım oynamıyorum)

kara deliğinden içeri yol bulup girdiğim site. şimdi de yükleniyor diyor alt kısımda da sınavı bitir belirdi. 30 dk. sonra da bitti derse ben bu işi öperim.
  • hiçbir şekilde açılmayan sistem.

ulan sınava soksanız 5 dakikada yapacağım soruları ona bile giremiyorum.

edit: ulan yarısında çıkma olayından hiç bu kadar nefret etmemiştim. tam sınavın ortasında site çöktü, şimdi geri almıyor. hay anasını ya.
  • çöken site. an itibarıyla giriş yapılamıyor ve sınavıma yarım saat kaldı. bir insanın bütün işi mi ters gider arkadaş ya!
  • an itibariyle kahırdan saçlarımı beyazlatan okulun sitesi. ulan var ya neyse. madem sisteminiz yetersiz ne diye böyle saçma bir işe girişiyorsunuz. yada her bölümün ayrı saatlerde girebileceği zamanlara koysanıza, yoğunluğa bak, tahmini 2 - 3 bin kişilik bir yoğunluk vardır ve bu kos kocaman üniversitenin serverlarını kitliyor. bu nasıl saçma salak aptalca bir şeydir. yemin ederim sinirden ağzım köpürdü.
  • bir soruyu bile göremeden sınavımı bitiren dal site. uzaktanı bırak kardeşim sen normal sınav yapaydın daha iyi puan almıştım ben
  • hakkındaki düşüncemi daha önceki entirimde gayet nezih şekilde belirttiğim sitemsi. bu arada belki bakmazsınız falan diye duyuruyu alıntılıyorum arkadaşlar

ara sınav saatlerindeki değişiklik
    sevgili öğrencilerimiz;
    26.11.2012 pazartesi günü, 19:00-20:00 saatleri arasında gerçekleştirilen arasınav süresince sistemin yavaşlığı sebebiyle 20:00-20:30 saatleri arasında sistem kaynakları arttırılacaktır.
    bu sebeple, 26.11.2012 pazartesi günü, arasınav takvimindeki bütün dersler 30 dakika gecikmeli olarak başlatılacaktır. bilgilerinize sunulur.
    sonuç olarak sınavlar:
    eski sinav saati yeni sinav saati
    20:00-21:00 20:30-21:30
    21:00-22:00 21:30-22:30
    22:00-23:00 22:30-23:30
    saatleri arasında gerçekleştirilecektir.
    19:00-20:00 saatleri arasında gerçekleşen sınavlarda sorun yaşayan öğrencilere saat 21:30-22:30 saatleri arasında ek bir sınav hakkı verilecektir.
    26-11-2012
    26-11-2012
  • felsefe sınavına, bilgi işlem alt yapısının boktanlığı yüzünden giremediğim fakülte. birazdan psikoloji sınavı var ve fakat daha sisteme dahil olmuş değiliz. çüş diyorum sadece.
  • yahu ne yaptıklarını kendileri de bilmiyorlar. sistem sadece dönem borcunu yatırırken süper çalışıyor...
  • yaklaşık yarım saatte açıp güç bela tamamladığım felsefe sınavından sonra o gün yapılan bütün sınavları iptal etme kararı almasıyla bana sinir harbinin her çeşidini yaşama şansını veren kurum.
  • adı bende saklı bir dersin notlarını kalan 6 hafta notlarını sınavdan 4 gün önce sisteme yükleyerek, kalmamı sağlamış anonim şirket.
hesabın var mı? giriş yap