• burada gördüğüm talihsiz gençtir. sokaklar tekin değil biliyorduk da artık beyaz yakalıların güvende hissettiği avm'ler de kavga ve kaos ortamına dönüştü. ülke nereye gidiyor merak ediyorum. küfürsüz konuşmak zorlaştı!
  • (bkz: yan bakmak)

ülkemizin en asli kavga unsurlarından bu eylemin tam olarak ne olduğunu açıklayabilecek biri var mı? yoksa bu deyim birilerine zarar vermek isteyen kişiler için kullanılan sanal gerekçe mi?

bu sanki olayı yumuşatıyor, “durduk yere saldırdılar” demek daha yalın ve gerçekçi.
  • hiç bir şey yapmadan durarak, dombili bir bireyden 2 tane suplex yemiştir.
    şiddete karşıyım, ama dayak yiyecekseniz de en azından karşıdakinin kanını akıtın be kardeşim!
    kimilerinin bıdı bıdı sadece çenesi çalışıyor, sağ-sol iki tane vur bakalım karşıdaki ne yapacak, onu da gör. mesafe kalmadıysa karart gözünü, yapıştır kafayı, sen de düş ama onu da sağlam bırakma...kaval kemiğine tekme at, gözüne parmağını sok... nedir bu pasiflik!
  • adli kontrolün ...
    şurada hükümete ağır bir eleştiri yapsan aylarca tutuklu kalır hüküm giyersin. gazetecileri tutuklayıp, bu psikopat ve katil ruhlu şerefsizleri serbest bırakan sistem insanları kendi tedbirini almaya itiyor.
  • cezalar yetersiz. şunu yapan vatandaşın hayatından 10 sene çalmazsanız bunu yapabilecek gücü kendinde bulur.
    bu tipler aslında insan güvenliğine değil devletin egemenliğine tehdit oluşturuyorlar, "senin hukuk düzenini tanımıyorum, sen kimsin" diyor aslında.
    devlet de "evet, ben kimim ki" diyor ve gerekli cezayı vermiyor.
    hukuksuzluk kadar devletin itibarını düşüren bir şey olamaz.
    umarım ceza hukuku bir an önce güncellenir.
  • e öldürdü çocuğu?
    edi: valla şu hareketi bana yapsalar hiç zahmet çıkarmam, direkt orada ölürüm!
    inşallah çocuk iyidir!
  • türkiye, namibya, madagaskar gibi ülkelerde eğer dövüşmeyi bilmiyorsanız sokağa çıkmayacaksınız arkadaşlar.
  • eski bir madalyalı sporcu olarak saldırgan şahsın profesyonel sporla uğraşmış birisi olduğunu söyleyebilirim.

(bkz: sambo)
  • en azından karşıdakinin gözünü çıkartın, kaval kemiğine vurun diye entry var. olum herkes kavga etmek zorunda değil, her insanın doğasında yok böyle şeyler ve olmak zorunda değil. saçma sapan konuşup olayı normallestirmeyin.

adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı zaten bu ülkenin özeti.
  • istanbul'da bir avm'de yürüyen genç, “neden yan baktın” denilerek feci şekilde darp edildi. saldırı sonrası yerde hareketsiz kalan genç, yoğun bakımda tedavi altına alındı.

polis tarafından gözaltına alınan saldırgan ise adli kontrolle serbest kaldı.

video

haybeye çocuğu iki kere kaldırıp feci şekilde yere vuruyor. çocuk, yoğun bakımda tedavi görmesine rağmen saldırgan paşalar gibi geziyor.
hesabın var mı? giriş yap