• kargo olarak bu firmayı seçerken iki kere düşünün,
    kargonuzu sizin yerinize başkası teslim alabilir.

şubeden teslim seçtim, tırım tırım şube arıyorum, hepsiburada panelinde belirtilen adreste bulamadım, telefonla aradım. önceden aygaz bayisiymiş adamlar, profilo beyaz eşya bayisine çevirmişler, bir yandan da ay kargo olarak hizmet veriyorlar.. neyse buldum girdim.

benim telefon vardı dedim, al abi bu diye verdi elime,
    üstüne baktım "bunda ali yazıyor" dedim.
    "evet senin adın ali değil mi? senin işte" dedi.

kimlik sorma yok, isim sorma yok. ali diye birinin iphone 11 model telefonu var kutuda, faturası da üstündeydi oradan gördüm. alsam gitsem uğraşacaklar bir sürü.
    dedim bu benim değil, benimki diğeri, verdi kargomu, ne imza alma var, ne kimlik ibrazı, adımı bile sormadı herif, paketi aldım çıktım.
  • aras'ın küçük kardeşi :) yurtiçinin kuzeni.
  • dünyanın en önemli danışmanlık şirketi olan (bkz: mckinsey)'nin %20 oranında ortak olması öngörülmektedir. (bkz: koç holding), (bkz: mckinsey) ve (bkz: aygaz) birlikte düşünüldüğünde, başarısının veya başarısızlığının incelenmeye değer olduğu bir kargo şirketi olacaktır.
  • kargo şirketine konulabilecek güzel isimlerden.
  • aygaz'ın bünyesindeki bayileri kullanarak oluşturduğu kargo firması.

her tüp bayii aynı zamanda kargo şubesi olacakmış.
  • koçtaş siparişimi (umuyorum ki) teslim edecek olan firma. göreceğiz bakalım.
  • ön edit : bunu yazdıktan 10 dakika sonra kargom geldi. biraz sabırsız davranmış olabilirim. bu yüzden entry i silmiyorum, bana bir ders olsun.

2-3 km mesafedeki dağıtım noktasından saat sabah 11 de dağıtıma çıkardığı bir parça kargoyu teslim edememiş firma. bir de mesai bitimine kısa bir süre kala kargonun durumunu teslim edildi şeklinde güncellemişler. arayıp ulaşmak mümkün değil. açan yok, dakikalarca bekliyorsunuz. sonra bir robot biz sizi bu numaradan ararız deyip kapatıyor. kötü hizmet, olmamış.
  • koçtaş'dan ürün aldım.siparişinizi ay kargo ile size ulaştıracağız diye mail attılar.o ne olaki dedim.baktım aygaz'ın kargo şirketiymiş.ok dedik beklemeye geçtim.
    az önce aradı abi getiriyorum kargoyu apartman önüne inermisin dedi.indim beklemeye başladım.bi baktım aygaz arabası geldi eleman bana el sallıyor.yambiliyami bey sizmisiniz diye sordu ama ben durumu anlamaya çalışıyorum.
    adamlar bildiğin tüp dağıttıkları kamyonlarla kargo dağıtımı yapıyorlar.
    tüp kamyonu ve kargo dağıtım olayı.ilginç.
    edüt:yazım hatası düzeltme.
  • ben hayatımda böyle başarılı kargo şirketi görmedim. adamlar müthiş hızlı ve iyi yapıyorlar işlerini. takip sisteminde dağıtıma çıkma ibaresi görülmeden kargom geldi.

not: 2 sene sonra ne durumda olur bilemem, ben ilk halinden bahsettim.
  • çok başarılı proje. sanırım biraz reklama ihtiyaçları var...destek olalım gençler..
hesabın var mı? giriş yap