• cinde cok yaygin bir guzelliktir bu. adina aldanmamak lazim, misal ben gitmeden once, masorlere olan derin saygimdan dolayi, adina aldanarak, ayaklarimi bir guzel yikadim ve gunlerdir giymekten bozuk peyniri andiran bir kokuya burunmus coraplarima da bir guzel parfum siktim. masaj salonuna gidip mao ya benzeyen yetkili adami seks istemedigime ve sadece masaj yaptırmaya geldigime vucut diliyle yaklasik yirmi yedi dakika sonunda ikna ettikten sonra beni aldiklari odanin genis koltugunda televizyon karsisinda birami yudumlayarak merakla beklemeye basladim. bana masaj yapmakla gorevlendirilen masor kizcagiz odaya elinde ici sicak su dolu kocaman bir ahsap kovayla geldi. kizi, iki elimi gogus hizasinda birlestirip one egilerek selamladim, tepki vermedi. burasi japonya degildi. ayrica big trouble in little china filminde oynayan adam da patrick swayze degildi. bilgilerimi guncelledikten sonra kiz ayaklarimi kovaya sokmam gerektigini anlatan isaretler yapti. dedigini yaptim, su sicak degildi, hala kayniyordu. ayaklarim yanmisti ve coraplarimi cikarmayi unutmustum, hemen cektim ayaklarimi, zira biraz daha tutsam dans etmeye baslayabilirdim. islak coraplarimi cikardiktan ve biraz bekledikten sonra tekrar soktum, hala sicakti ama artik bozuntuya veremezdim. kiz koltugun arkasina gecti ve kafamdan baslayarak omuzlar, kollar, eller, yetki alaninin yakinlari, bacaklar ve en son ayaklar olmak uzere yaklasik bir bucuk saat masaj yaptı. rahatlamistim. odama gittim ve coraplarimi balkona astim.
  • vücuttaki sinirlerin en fazla yoğunlaştığı birkaç bölgeden olan ayaklara genelde karşı cins tarafından,başka en duyarlı bir bölge ile (el gibi) yapılan ritmik, gevşetici hareketler olarak tanımlanabilecek ama altında çoğunlukla fetişizmin yattığı, üstü kapalı veya açık cinsel içerikli impulsif hareket.(bkz: ayak fetişizmi)
  • masajların şahıdır.
    ayak uçlarınız ile başınız arasındaki gizli yataklardan akan ılık suları hisseder, müzikle kendinizden geçersiniz.
    gerekenler: bir çift büyülü el, müzik ve ayaklarınız
  • güzel yapan biri bulunduğu taktirde evlilik sebebidir.
  • seks meks hikaye, direk uyutur.
    (bkz: sizin iciniz fesat)
  • en sevdiğim şeylerin başında gelir. rahatlamak için gerekli olduğu kadar sağlık için de gereklidir. fakat ayak temizliği bu noktada önemlidir. çok dikkat etmek gerek. her gün yıkanmalıdır, krem sürülmelidir. unutmamak gerekir ki vücut yükünü ayaklar çeker, tüm gün yaz dönemlerini saymıyorum hava almaz. rahatlatması açısından da kan dolaşımının düzenlenmesine yardımcı olur ve bende de bir uyku haline sebep olur.
  • ayaklari guzel olan bayanlara yapilan masajdir. incelikleri ve puf noktalari vardir. fetişistleri bastan cikartabilir ayak masaji yapmak.
  • şu an en çok ihtiyaç duyduğum masaj türü.

son zamanlarda ayakta fazla zaman geçirmemden dolayı şişlikler bir türlü inmiyor ve ağrıyor :(

yarın akşam yine uzun yola çıkacak olduğumdan, bir ayak kremi edineyim dedim ama şöyle güzel ayak masajı yapan bir sevdicek filan ortalıkta olmadığından, elimde kremle öylece ortalıkta kalakaldım sözlük..

edit : enemmm, ekşi sözlük masör timi hızlı çalışıyor.
  • (bkz: pulp fiction)
    çünkü kendisi, ayak masajı temasıyla suya ve sabuna dokunmadan günlük hayat diyalogları nasil bir filmde islenebilir konusunda süper bi olaydir.
  • herkesin yapacağı ve yaptıracağı birşey değildir. estetik ve erotik unsur barındırır.

2 dükkan sahibi esnafın kaldırıma tabure koyup tavla oynarken onları izleyen bir başka esnaf bir yandan oyunu izlerken bir yandan tavlacılardan birinin sırtına masaj yapabilir mesela, böyle birşeye sık rastlarız. ya da geç saate dek ofiste çalışmış 2 personelden biri diğerine "masaj yapsana yaa" diyebilir. ama bu masajlar hep sırtadır.
    belki de ayak masajı, masaj kategorisine giren birşey değildir. mesela caz dinlerken ayak masajı yapmakdiye birşey vardır. incelikli bir iştir, hassastır. hassaslığı daha ziyade cinsel çağrışımlara müsait oluşundandır. pulp fiction'da geçen bir diyalogtur; evli bir kadının başka bir erkeğe ayak masajı yaptırmasının aldatmaya girip girmediğine dair konuşma..

*ayaklarını öptürmeyen kadınlar ayak masajı yaptırmazlar.
    *bu masajı iyi yapan bir erkek, bir kadından "ayak masajına bayılırım" dediğini duyduğunda, kendisinde cinsel bir etki yaratır.
    *kur malzemesidir. sevişme başlatıcı bir eylem de olabilir bu pekala, sevişmenin ta kendisi de olabilir.
hesabın var mı? giriş yap